İlgisiz devlet doktorları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan İlgisiz devlet doktorları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,274 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlgisiz devlet doktorları
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum bende Yücel Nurettin Ceylan a kontrole gidiyorum hepsini çok met ettiler cidden hepsi birbirinden ilgili acilde yatarken İsmet bey ilgilenmişti nöbetçi olarak cidden çok iyiler ya
Evet canım doğumumda ebelerde çok iyilerdi başımdan hiç ayrılmadılar abla gibiydiler Allah hepsinden Razı olsun.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hıı banada söyleyen olmadıda netten öyle okudum. Mantıklı açıklama yapsalar yaptırırdım. Kaşıntım başladı bu şekerden olmaz dimi yaa
sağlıkla bi doğsaydı hamilelik psikolojisi bana çok zorr :(

Valla bende anlamadımkii
Doktorda beyaz eşya gibi şans işi galiba özeldede çok memnun olup 2. Doğumuna aynısına giden var devlette de çok memnun kalan var

Benimde aynen açlık tokluk güzel çıktı yeterli bence

Merhaba canım.
Ooo baya uygunmuş ne güzel. Ama neresi ben zaten 29. Haftamdayım daha paketi almanın anlamı yok bana sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evett devlette almıyolar eşleri malesef. Şansın yoksa edepsizlik istiyor doktorlar valla bunu anladım.
Handan hanım aldı eşimi. Oda gördü. Öveçler yeri uygunsa gidin inşaallah. Bende 29+2yim şeker yüklemesinin zamanı geçti sanırım daha
Kaşınma şekerden olmaz ya karnındamı kaşınma herkeste olabiliyo o

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Kaşınma şekerden olmaz ya karnındamı kaşınma herkeste olabiliyo o
Şu an hafifledi dün akşam çok aşırıydı.
Heryerim saç diplerimden ayağıma kadar kolum kaşım bacağım dayanılmıycak halde değil azaldı inşaallah ama normalde değil niye kaşınıyorum anlamadım

Karnımda çok hafif arada kaşınıyor kaşımamaya çalışıyorum çatlamayı tetikliyomuş. Bol su içiyorum onun için.

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bazı özeller para peşinde oluyor.Çok şükür benim gittiğim özel çok iyiydi.Aslında doktorum çok iyi.Devletdede iyi doktora rast gelmek gerekiyor.Birde aşırı yoğunluk varsa ozaman zor.Kaç haftalıksın canım.Sağlıklı olsunda bebeğin.Bu zorluklarda geçer kuzum.İnşalah iii
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bazı özeller para peşinde oluyor.Çok şükür benim gittiğim özel çok iyiydi.Aslında doktorum çok iyi.Devletdede iyi doktora rast gelmek gerekiyor.Birde aşırı yoğunluk varsa ozaman zor.Kaç haftalıksın canım.Sağlıklı olsunda bebeğin.Bu zorluklarda geçer kuzuin
Evet canım bazı özeller para peşinde oluyor.Çok şükür benim gittiğim özel çok iyiydi.Aslında doktorum çok iyi.Devletdede iyi doktora rast gelmek gerekiyor.Birde aşırı yoğunluk varsa ozaman zor.Kaç haftalıksın canım.Sağlıklı olsunda bebeğin.Bu zorluklarda geçer kuzum.
innşallah abla her şeyin hayrlisini versin allah hepimize ben şuan 7 hafta 5 gun olduk çok şukur

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Şu an hafifledi dün akşam çok aşırıydı.
Heryerim saç diplerimden ayağıma kadar kolum kaşım bacağım dayanılmıycak halde değil azaldı inşaallah ama normalde değil niye kaşınıyorum anlamadım

Karnımda çok hafif arada kaşınıyor kaşımamaya çalışıyorum çatlamayı tetikliyomuş. Bol su içiyorum onun için.
Ozamn doktora görün istersen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım doğumumda ebelerde çok iyilerdi başımdan hiç ayrılmadılar abla gibiydiler Allah hepsinden Razı olsun.
Ay bunu duyduğumda iyi oldu kuzum doktorum çok iyi ama ebeleri bilmiyorum senden de Allah razı olsun bu detayı verdiğin için 😘🤲🏻

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.