İlk doğumunuzun başladığını nasıl anladınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan İlk doğumunuzun başladığını nasıl anladınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,094 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk doğumunuzun başladığını nasıl anladınız
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38 haftalık olduk beklemedeyiz ilk doğumum olacak inşallah ilk doğumlarda açılmalar geç oluyor doğumlar zor oluyor deniliyor hep sizin ilk doğum deneyimleriniz nasıl oldu neler tavsiye edersiniz benim gibi ilk doğumu olacaklara şimdiden hepimize kolay sağlıklı hayırlı doğumlar

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba kızlar 38 haftalık olduk beklemedeyiz ilk doğumum olacak inşallah ilk doğumlarda açılmalar geç oluyor doğumlar zor oluyor deniliyor hep sizin ilk doğum deneyimleriniz nasıl oldu neler tavsiye edersiniz benim gibi ilk doğumu olacaklara şimdiden hepimize kolay sağlıklı hayırlı doğumlar
Yorulmadan yürüyüşler yapabilirsiniz merdiven inip çıkma plates topu hurma son zamanlar heraketli olmak açılmaya yardımcı olur inşaallah 🤗
Benim sancı olmuştu o ara açılma da vardı sonra 1 2 saate geçmiştik doğuma canım

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilk doğumum sürekli yürüyüş yaptım merdiven inip çıktım düzenli olarak hep hareket halindeydim ama hala 1 cm açıklık var bugün 40+2 olduk hala gelesi yok minnosumun sakın stres yapma gecikse de elbet gelecek sen içini ferah tut bol bol hurma ye ama olmuyorsa da olmaz yani Allah büyük

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Yorulmadan yürüyüşler yapabilirsiniz merdiven inip çıkma plates topu hurma son zamanlar heraketli olmak açılmaya yardımcı olur inşaallah 🤗
Benim sancı olmuştu o ara açılma da vardı sonra 1 2 saate geçmiştik doğuma canım
Ay ne güzel maşallah darısı bizim başımıza inşallah 🤲😇🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benimde ilk doğumum sürekli yürüyüş yaptım merdiven inip çıktım düzenli olarak hep hareket halindeydim ama hala 1 cm açıklık var bugün 40+2 olduk hala gelesi yok minnosumun sakın stres yapma gecikse de elbet gelecek sen içini ferah tut bol bol hurma ye ama olmuyorsa da olmaz yani Allah büyük
Doğru söylüyorsunuz nasıl doğduğu önemli değil sağlıklı olsunlar da inşallah Allah yardımcımız olsun sizi de bşr sancıda kurtarsın inşallah 🤲😇🌸

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ya herkesin dedğine takılma bende 37 haftalığım herkes herşeyi diyor merdiven in çık yavaş yavaş bende öyle yapıyorum hurma yiyorum birde 😂 ama çok zorlanıyorum artık kendimi çekemiyorum 😀

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Ya herkesin dedğine takılma bende 37 haftalığım herkes herşeyi diyor merdiven in çık yavaş yavaş bende öyle yapıyorum hurma yiyorum birde 😂 ama çok zorlanıyorum artık kendimi çekemiyorum 😀
Bende bacaklarım taşımıyor artık evden çıkmıyorum evin içinde de çok hareketli değilim merdiven inip çıkmayı ilk defa burda duydum hurma yiyorum ama 😄

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim ilk doğumum ikinciden kolay oldu akşam dan bel ağrısı ile başladı doğum sancısı olduğunu anlamadım bile gece 2 buçuk gibi suyum geldi 2 saat içinde de doğum yaptım 4 dikişim vardı Alah yardımcınız olsun inşaallah

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Suyum geldi canim

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merdiven inip çıkman hepsine bedel çok iyi emin ol
Deneyeyim bari bende 😇🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benim ilk doğumum ikinciden kolay oldu akşam dan bel ağrısı ile başladı doğum sancısı olduğunu anlamadım bile gece 2 buçuk gibi suyum geldi 2 saat içinde de doğum yaptım 4 dikişim vardı Alah yardımcınız olsun inşaallah
Amin inşallah darısı başımıza 😇

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.