Sorum var İnsan bu kadarda vicdansız olamaz😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan İnsan bu kadarda vicdansız olamaz😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,003 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İnsan bu kadarda vicdansız olamaz😭
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm ya insan insana yardım etmeyecekse değil aileden isterse el olsun aklım durdu vallahi Allah korumuş cidden şimdi evin ayrı mı canım
Evet canım 2 ay oldu tasındık ,annemde cok kızmıstı ya rahımde bebekle bırlıkte gelseydı tek basına nasıl yaptın dedı ,eskıden kadınlar evde dogum yapıyomus ama onun tenknıgı varmıs baskadının yardımıyla rahımın dogmasıda engellenıyomus,gercekten Allah yardım ettı ama bı dua vardı her sancı geldıgınde onu okudum cok sukur bebegıme ve bana bısı olmadı

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım 2 ay oldu tasındık ,annemde cok kızmıstı ya rahımde bebekle bırlıkte gelseydı tek basına nasıl yaptın dedı ,eskıden kadınlar evde dogum yapıyomus ama onun tenknıgı varmıs baskadının yardımıyla rahımın dogmasıda engellenıyomus,gercekten Allah yardım ettı ama bı dua vardı her sancı geldıgınde onu okudum cok sukur bebegıme ve bana bısı olmadı
Şükürler olsun Rabbim evlatlarının bahtını güzel yazsın neler yaşamışsındır gitsin daha da gelmesin o günler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Daha yeni 10 gundur doğum yaptım o gün çok korlkmustum dün gorumcemi yanlarında uyudum baktım az önce annesinin yaninda diyor bana artık yanımızda uyuma çocuklar yüzünden hepimiz uyuyamiyom bende dedim tek başıma odamda uyumaya am korkuyom e sen gel yanıma o da dedi gelmeyecek sende gelme bende sinirlendim kendi odamda uyuyacam dedim hem oğlumu beşikte saliyom bı yanda diğer bebeğim kucagimda emziriyor yardımda etmiyor eşim söylüyor tm diyor esimgitiginde tekrar ediyor bıktım o daevlenip doğum yapacak onuda gorecem dedim
Etme bulma dünyası eden bulur

Hayiridr kuzum önemli birşey yoktur umarim
Sancım var cnm o gün acile gitim kan test idrar testi yapıldı sonucum çıktı enfeksiyon çok kapmış ve parça kalmış bende bide idrar sonucum da protein çıktı üroloji yönlendirdiler 12 me randevu aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide sırt ağrım cokvar ta böbreğe yakın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sancım var cnm o gün acile gitim kan test idrar testi yapıldı sonucum çıktı enfeksiyon çok kapmış ve parça kalmış bende bide idrar sonucum da protein çıktı üroloji yönlendirdiler 12 me randevu aldım

Çok geçmiş olsun kuzum ya ne dediler peki ilaç fln verdilermi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar