Insanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asli06 tarafından oluşturulan Insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,532 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Insanlar
Konbuyu başlatan Asli06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.
Hic takma canim benim arkadasimda 3. Oğluna gebe oda kabullendi Allah can sağlığı versin evlatlarina gerisi allahin taktiri

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim iki oğlum vardi. Simdi 3.de erkek.Ben kabulleniyorum hayırlı sağlıklı olsun diyorum. Ama çevremdekiler keske kız olsaydi, hala degismedi mi dedikce moralim bozuluyor. Sanki benim elimde kız olup kusurlu olsa onlar mi bakacak yani. Anlamıyorum insanları.
Banana da aynısı ni yaptılar canım ikizlerim vvar onlar erkek şimdi 1 aylık da erkek evladım var 3 tane erkek deyip duruyor lar kız daha hayırlı keşke kızın olsaydı bende diyorum Allah'ım böyle layık görmüş böyle olmuş diyorum ☺️ insanlar hep derler yani kızın olsa yine kız doğurdu derler yani derler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle diyenlerin ağzına kürekle vurucan git sen doğur kızı ☺️😂

Öyle diyenlerin ağzına kürekle vurucan git sen doğur kızı ☺️😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim arkadaşlar cinsiyet sorup duruyodu sağlıklı olsun ben merak etmiyorum erkek diyince kız olsaydı dediler benim için sıkıntı yok benim içimden bile geçiyodu ilk aylardan beri erkek düşün artık nekadar düşünebiliyo insanlar

Sybm

Guest
rank
Kuzum kız olunca erkek isterler erkek olunca kız isterler gitsinler kendileri yapsınlar tövbe yarabbim

Sessiz hüzünüm

Kayıtlı Üye
rank
Takmayabile degmez Allahin verdigi saglikli hayirli evlat olsunlarda gerisi kiz erkek hic onemi yok benmde Allah bagislasin bi oglum var su an ikinci cocuguma gebeyim 25+2 ama cinsiyetini ogrenemedim kiz olmasini isterim hep kizim olsun istemisimdir ama saglikli hayirli olsunda kiz oglan onemi yok milletin agzi torba dekilki buzesin

Ah sana kıyamam yaa benimde 3.oğlum geliyor bende neler duydum neler ağladığım zamanlar oldu sinirimden bende dediğin gbi kabullendm benimsedim mutluyum sağlıkla gelsin gerisi boş diyorm millet konuşur canım ama hayat senin hayatın sana onlar öyle dedikçe sende çok şükür üçtane aslanım var dersin 😇🥰😍

Benim ilk gebeliğim arkadaşlar cinsiyet sorup duruyodu sağlıklı olsun ben merak etmiyorum erkek diyince kız olsaydı dediler benim için sıkıntı yok benim içimden bile geçiyodu ilk aylardan beri erkek düşün artık nekadar düşünebiliyo insanlar
Ya senin evladın senin canın elaleme ne dimi 😀benim eltimde ilk oğlumda hıı erkek mi dedi 2.oğlumda kaynanam tüh erkekmi dedi resmen düşün şimdi birşey diyemiyorlar derlerse ağızlarına lafı sokucam çnkü 😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ah sana kıyamam yaa benimde 3.oğlum geliyor bende neler duydum neler ağladığım zamanlar oldu sinirimden bende dediğin gbi kabullendm benimsedim mutluyum sağlıkla gelsin gerisi boş diyorm millet konuşur canım ama hayat senin hayatın sana onlar öyle dedikçe sende çok şükür üçtane aslanım var dersin 😇🥰😍

Ya senin evladın senin canın elaleme ne dimi 😀benim eltimde ilk oğlumda hıı erkek mi dedi 2.oğlumda kaynanam tüh erkekmi dedi resmen düşün şimdi birşey diyemiyorlar derlerse ağızlarına lafı sokucam çnkü 😂😂
Aynen arkadaşlar kız olur kendine arkadaş olur falan düşünüyorlar işte eşimin ailesi sevindi onlar öyle şey demedi sadece görümceminde ilki oğlan sonraki kız kızı biraz hırpalıyor düyor ama 10 yaş büyükte olsa kız erkekler daha erken güçleniyor 😅

Aynen arkadaşlar kız olur kendine arkadaş olur falan düşünüyorlar işte eşimin ailesi sevindi onlar öyle şey demedi sadece görümceminde ilki oğlan sonraki kız kızı biraz hırpalıyor düyor ama 10 yaş büyükte olsa kız erkekler daha erken güçleniyor 😅
Erkeklerde annelerine aşık oluyor mesela😊🥰 evlatlarn hepsi tatlı hepsi ayrı özel sağlıklı olsunlar hayırlı evlat olsnlar daha ne ister ki insan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar