İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İştahsızlık ve mide bulantısı herseyin den tiksiniyorum
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş Başak

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah vardır. Sen başta da çok istiyordyn çok dua etmiştim sana.❤😍Rabbim gönlüne göre versin inşallah cnm benim. Hiç durma bnce Şuan durumun iyiyse eğer bir eczane gidip erken gebelik testi al .yada hala kendine gelemiyorsan eşini yolla canm eşin alsın sana cnm....Şimdiden hayırlısı olsun inşallah cnm 😍
Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım yemek falan hiçbirşey istemiyor eşim bile portalla suyu sıktı getirdi Sdce az tadını aldım o başka İçmedim canım hiçbir şey istemiyor midem bulanıyor yemek yiyemiyorum yani bir iştahsızlık var yani böyle yemeklere baktığım zaman meyve olsun her şey olsun ne olursa olsun geri çekiyor beni istemiyorum normalde önceden İştahım vardı şuan yok eşimle çocuk düşünüyoruz bide ondan
sizce neden böyle oluyor
Yani gebeliği öğrenmeden önce oğlumda hatta en çok sevdiğim şeylerden tiksinmiştim o ara antibiyotik kullanıyordum ve gebelik testi de 1 hafta önce yapmıştım negatif çıkmıştı kanda 😂😂 ama ben 2 aylık gebeymişim nerdeyse zeytin den ve hamburgerde tiksinmiştim midem bulanırdı ama çok değil . Regl geçti ise bir kan ver kuzum

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
O zaman bekle canım stres kaynaklı da olabilir bu belirtiler rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah teşekkür ederim günüme 3 gün kalmış bakalım hakkımda hayırlısı olsun inşallah 🙏 yorgunluktan uykusuzluktan gözlerim kapanıyor ve yaraktan kalkamıyorum afedersin kusturmayan mide bulantısı var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah teşekkür ederim günüme 3 gün kalmış bakalım hakkımda hayırlısı olsun inşallah 🙏 yorgunluktan uykusuzluktan gözlerim kapanıyor ve yaraktan kalkamıyorum afedersin kusturmayan mide bulantısı var
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim hayırlı haberlerini bekliyoruz

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim hayırlı haberlerini bekliyoruz
İnşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar bu sabah midem çok bulanıyor ve eşim parfüm sıkmış midem daha çok bulandı normal mı bu bulantı 🤮

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar