iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,161 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı iştahsızlık
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğin aşırı iştahsız ne yapıyorsam hiçbir şey yemiyor Bir kaşık iki kaşık yiyor O da zorla yediriyorum Neden acaba böyle iştahı zaman yerine gelir hep böyle mi devam edecek
Dişi mi geliyor acaba görümcemin oğlu da öyle çok zayıfladı su içirirken bi baktık diş

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğin aşırı iştahsız ne yapıyorsam hiçbir şey yemiyor Bir kaşık iki kaşık yiyor O da zorla yediriyorum Neden acaba böyle iştahı zaman yerine gelir hep böyle mi devam edecek
Diş çıkarıyordur canım hem o hemde hava değişikliğbden çocuklarda iştahsızlık var bu aralar sevdiği şeyleri sık sık az az istediği kadar yedir emiyorsa bol emzir geçici bir dönem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Diş çıkaıyordur kuzum hemde sıcaktan bunalmıştır iyice

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Dişi mi geliyor acaba görümcemin oğlu da öyle çok zayıfladı su içirirken bi baktık diş
Oğlumda zayıflıyor git gide kaç aydır dişi bekliyoruz daha gelmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diş çıkarıyordur canım hem o hemde hava değişikliğbden çocuklarda iştahsızlık var bu aralar sevdiği şeyleri sık sık az az istediği kadar yedir emiyorsa bol emzir geçici bir dönem
Geçiçi bir dönem olsun da canim zayıfladı zar zor 1 2 kaşık yiyor

Diş çıkaıyordur kuzum hemde sıcaktan bunalmıştır iyice
Ay bir dışını çıkarsa da rahatlasak artik☺

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda 10 aylık oda öyle aşırı iştahsız zorla yiyo 2 3 kaşık alıyo sadece sadece emmek istiyo valla bende şaşırdım ne yağacağımı 😔 bu ay sadece 100 gram almış diş mahvetti bizi belki senin bebiş de diş çıkarıyodur

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda 10 aylık oda öyle aşırı iştahsız zorla yiyo 2 3 kaşık alıyo sadece sadece emmek istiyo valla bende şaşırdım ne yağacağımı 😔 bu ay sadece 100 gram almış diş mahvetti bizi belki senin bebiş de diş çıkarıyodur
Hay Rabbim bu diş çıkartan bebeklere yardım etsin yani o yedirdiğim 2 kaşığı da yarısını ağlayarak ağzından çıkartıyor Kaç aydır bekliyoruz dişi çıkacak de hala diş yok ortada Ne diş miş

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Hay Rabbim bu diş çıkartan bebeklere yardım etsin yani o yedirdiğim 2 kaşığı da yarısını ağlayarak ağzından çıkartıyor Kaç aydır bekliyoruz dişi çıkacak de hala diş yok ortada Ne diş miş
Bizde de durum aynıydı bayramdan 2 jafta önce acillik olduk ateş yüzünden daha yeni patlattı şükürler olsun 😔 her diş çıkardığımızda acile zor düşüyorum valla gerçekten Allah yardımcımız olsun 2 ay içerisinde gerçekten yaşlandığımı hissettim diş yüzünden

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de durum aynıydı bayramdan 2 jafta önce acillik olduk ateş yüzünden daha yeni patlattı şükürler olsun 😔 her diş çıkardığımızda acile zor düşüyorum valla gerçekten Allah yardımcımız olsun 2 ay içerisinde gerçekten yaşlandığımı hissettim diş yüzünden
Bizde daha 3-4 gün önce ateş vardı Şu anlık yok yani bebeğim dünyaya geldiğinden bugüne kadar beni ilk defa diş döneminde çok yordu bi gelsede rahatlasak

Bu istahsizlik genel sorun galiba 🤔 bizimki de 5 aydir dis cikaracak🤦
Valla bizde de durum ayni kaç ay oldu bekliyoruz dişin gelmesini ama yok gelmiyor iştahsızlığı da çabası 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar