iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,217 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı iştahsızlık
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu ilk diş ne kadar sürede çıkıyor kızım 5 aylık 2 hafta önce ateş dışında belirti vermeye başladı ve bugün ateşi çıktı 38.5tu biraz düştü ama bu ne kadar sürecek 🤕

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu ilk diş ne kadar sürede çıkıyor kızım 5 aylık 2 hafta önce ateş dışında belirti vermeye başladı ve bugün ateşi çıktı 38.5tu biraz düştü ama bu ne kadar sürecek 🤕
Bacim bu cocuktan cocuga degisiyor anladigim kadariyla. Biz 4 ay asisina gittigimizde aile hekimi disleri 1.5 aya gelecek dedi, cocuk doktoru 15 gun sonra idi 1 aya disi cikacak dedi, cocuk 9 aylik oldu. Ben artik disi cikmadan inanmaz oldum. Her ay bi 10 gun dis belirtisi verip huysuzlasiyor ama hala birsey yok.
Bizde daha 3-4 gün önce ateş vardı Şu anlık yok yani bebeğim dünyaya geldiğinden bugüne kadar beni ilk defa diş döneminde çok yordu bi gelsede rahatlasak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bizde de durum ayni kaç ay oldu bekliyoruz dişin gelmesini ama yok gelmiyor iştahsızlığı da çabası 😔
Her ay bi dis belirtisi uasayacagiz anlasilan dis cikana kadar

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
[/
Bacim bu cocuktan cocuga degisiyor anladigim kadariyla. Biz 4 ay asisina gittigimizde aile hekimi disleri 1.5 aya gelecek dedi, cocuk doktoru 15 gun sonra idi 1 aya disi cikacak dedi, cocuk 9 aylik oldu. Ben artik disi cikmadan inanmaz oldum. Her ay bi 10 gun dis belirtisi verip huysuzlasiyor ama hala birsey yok.

Her ay bi dis belirtisi uasayacagiz anlasilan dis cikana kadar
insaALLAH ilk dişi böyledir diğerleri ağrısız çıkar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğin aşırı iştahsız ne yapıyorsam hiçbir şey yemiyor Bir kaşık iki kaşık yiyor O da zorla yediriyorum Neden acaba böyle iştahı zaman yerine gelir hep böyle mi devam edecek
Kuzum iştahsız olmasa gayet normal şu an diş çıkartma döneminde bir de hava çok sıcak gerçekten biz bile yiyemiyoruz bu geçici bir durumdu korkma �nşallah düzelecektir

Tüm sayfalar yüklendi.