iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı iştahsızlık
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet canim var ama dışın kendisi yok
Ayy bizim kayra da şuan öyle çocuk 8 tane diş çıkardı a bile demedi şimdi iki tane birden çıkarıyor kaç gündğr canımızı okudu evde aşırı şil damağı diş kaşıyıcı ne versem almadı sadece parmağını sokuyor kendi dişleri ile etini kesmeye çalışıyor bakalım 🥺🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapıyorsun az dinlen 😁 bende ademi uyuttum yemek geldi yemek yiyorum
Bize dinlen diyen yok biz kendimiz değerimizi bilecez dinlensekte kalkıp ben yikicam gene😂 kiz yemek nerden geldi sana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ki
Ayy bizim kayra da şuan öyle çocuk 8 tane diş çıkardı a bile demedi şimdi iki tane birden çıkarıyor kaç gündğr canımızı okudu evde aşırı şil damağı diş kaşıyıcı ne versem almadı sadece parmağını sokuyor kendi dişleri ile etini kesmeye çalışıyor bakalım 🥺🥺
Kıyamam ya şimdi nekadar zorluyordur dişi biz bile diş ağrısına dayanamıyoruz kuzular nasil dayansın benim oğlumda 5 ay diş belirtileri var ama diş yok anlamadim gitti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bize dinlen diyen yok biz kendimiz değerimizi bilecez dinlensekte kalkıp ben yikicam gene😂 kiz yemek nerden geldi sana

Ki
Kıyamam ya şimdi nekadar zorluyordur dişi biz bile diş ağrısına dayanamıyoruz kuzular nasil dayansın benim oğlumda 5 ay diş belirtileri var ama diş yok anlamadim gitti
Ah kuzm ah Allah bütün evlatlarımızın yardımcısı olsun inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Ki
Aynen öyle tatilimiz bizim elimizde😁
Hastanede yatistayiz canım Adem hastalandı

Tüm sayfalar yüklendi.