iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı iştahsızlık
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kuzum konuşamıyorum bahadır bende giremiyorum cok açıkçası aklım sizlerde Laren hiç durmuyor yerinde
Ne yapalım kuzum Fok balıkları gibi kendimizi bir o tarafa bir o tarafa atıyoruz sıcaktan😂 ben de pek fazla bu aralar giremiyorum Eskiden bayağı aktiftim Ama şu anlık giremiyorum Benim oğlum da sürekli mızmızlanıyor sürekli ağlıyor dış döneminde olduğu için sen nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ne yapalım kuzum Fok balıkları gibi kendimizi bir o tarafa bir o tarafa atıyoruz sıcaktan😂 ben de pek fazla bu aralar giremiyorum Eskiden bayağı aktiftim Ama şu anlık giremiyorum Benim oğlum da sürekli mızmızlanıyor sürekli ağlıyor dış döneminde olduğu için sen nasılsın
Ayyyu sorma kuzum inan bizde öyleyiz lareni günlük 3 sefer duş aldiriyorum çocuk pişti burda bende senin dediğin gibi sıcakta bayılıyorum
Dişi geldi demi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyu sorma kuzum inan bizde öyleyiz lareni günlük 3 sefer duş aldiriyorum çocuk pişti burda bende senin dediğin gibi sıcakta bayılıyorum
Dişi geldi demi
Ay Yok yok asenam Ne dişi Gözümüz yollarda kaldı ama diş daha gelmedi Nedendir de anlamadım vallahi Benim oğlum da sıcaktan hep alerji gibi benekler çıktı vücutta hep

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 8 aylık bebeğin aşırı iştahsız ne yapıyorsam hiçbir şey yemiyor Bir kaşık iki kaşık yiyor O da zorla yediriyorum Neden acaba böyle iştahı zaman yerine gelir hep böyle mi devam edecek
Seni çok çok iyi anlıyorum canım adem de 10 aylık oldu daha hala bişey yediremiyorum çok iştahsiz sadece emmmek istiyor çorbalar yemekler yapıyorum veriyorum ama yok yemiyor ama karpuzu çok seviyor bak sadece onu yiyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yeri bellimi peki kuzum dişin
İsilik olmustur kuzum bol bol duş aldır ben lareni günlük 3 sefer yıkıyorum isilik olmaması için sende yıka birşey olmaz
Yeri nasil belli oluyor nasil anlıcam kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni çok çok iyi anlıyorum canım adem de 10 aylık oldu daha hala bişey yediremiyorum çok iştahsiz sadece emmmek istiyor çorbalar yemekler yapıyorum veriyorum ama yok yemiyor ama karpuzu çok seviyor bak sadece onu yiyor
Ay gamze ne yapıcaz böyle ya zayıfladı tombik yanaklar birden söndüler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yeri nasil belli oluyor nasil anlıcam kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay gamze ne yapıcaz böyle ya zayıfladı tombik yanaklar birden söndüler
Sorma kuzum adem 7 aylık iken 9 kilo idi şimdi 10 aylık hala 9 kilo 400 gram almış sadece canları sağ olsun kuzum ne diyeyim inşaallah düzeliler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar