İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,106 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben memnunum dilinde inşallah maşallah Allah in izniyle vs olan bı insan oda rahatlatıyor insanı 😃 birde kadın doğum bölümünde çalışanlar hep bayan oda çok rahat oluyor
Ne güzel ya şansıma ilk oğlumda da doktordan çektim şimdi kızım dada aynı şeyi yaşıyorum 🤦‍♀️

Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
1. Yeni yüzyıl üniversitesi: Emine Dilşad herkiloglu
2. Özel Duygu hastanesi: yeşim çelik
3. Özel muayene hane: mine gül Hatiboğlu

1. Benim gittiğim doktor ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok araştırmıştım Dilşad hocada karar kıldım çok memnunum herşeyden ziyade güler yüzlü istediğini sorabiliyirsun çok güzel geçiyor kontroller.

2. Benim yakınım 4 çocuğunu da yeşim hanımda doğum yaptı banada tavsiye etmişti ama randevu bulmak biraz zor dedi

3. Mine hanım içinde çok tavsiye aldım ama benim izin günümde kendisi hasta bakmıyordu o sebeple muayne olamamıştım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bi git istersen memnun kalmazsan başka bı doktor denersin ama memnun kalırsın bence♥️ bu arada doktora gittin mi kasık ağrın vardı🤗
Maalesef canım bu ay ki kontrolü bekliyordum ama doktor problemi çıktı başıma. arkadaşım bir doktor önerdi ona randevu aldım çarşambaya ama dediğin doktoru da not ettim diğer arkadaşların yazdığını da eğer memnun kalmazsam söylediğin doktora da gideceğim inşallah çok teşekkürler bu arada inşallah iyi bir doktor bulurum 🤲😊

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef canım bu ay ki kontrolü bekliyordum ama doktor problemi çıktı başıma. arkadaşım bir doktor önerdi ona randevu aldım çarşambaya ama dediğin doktoru da not ettim diğer arkadaşların yazdığını da eğer memnun kalmazsam söylediğin doktora da gideceğim inşallah çok teşekkürler bu arada inşallah iyi bir doktor bulurum 🤲😊
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin 😊 kaç haftaliksin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya
1. Yeni yüzyıl üniversitesi: Emine Dilşad herkiloglu
2. Özel Duygu hastanesi: yeşim çelik
3. Özel muayene hane: mine gül Hatiboğlu

1. Benim gittiğim doktor ben ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok araştırmıştım Dilşad hocada karar kıldım çok memnunum herşeyden ziyade güler yüzlü istediğini sorabiliyirsun çok güzel geçiyor kontroller.

2. Benim yakınım 4 çocuğunu da yeşim hanımda doğum yaptı banada tavsiye etmişti ama randevu bulmak biraz zor dedi

3. Mine hanım içinde çok tavsiye aldım ama benim izin günümde kendisi hasta bakmıyordu o sebeple muayne olamamıştım

Yaa öylemi bakayım canım bende yeterli ilgili olsunlar tekrar tekrar doktor değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım Allah gönlüne göre versin 😊 kaç haftaliksin
Amin çok Sağol canım 💞🤲😊20+4 canım

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Eşimin arkadaşlarının önerdiği eşlerini götürdükleri Bi doktor varmış bu ay ikili tarama testine gidiyim ay sonunda memnun kalırsam sana diyim esenyurttaymış ama şuan adını unuttum diyo bilgi alsın haber veriyim sana olurmu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin arkadaşlarının önerdiği eşlerini götürdükleri Bi doktor varmış bu ay ikili tarama testine gidiyim ay sonunda memnun kalırsam sana diyim esenyurttaymış ama şuan adını unuttum diyo bilgi alsın haber veriyim sana olurmu
Olur canım yer farketmez iyi bir doktor olsunda uzak olsada giderim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar