İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,107 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Yavuz Aydın Avcilar Medicana hastanesinde prof kendisi. 215 muayene.oyle paragoz olanlardan degil tahlilin adini veriyo istedigin yerde yaptir diyo kendi sonucunu inceliyo. Ben cok memnunum ona gidiyorum ince eleyip sık dokuyo her seyi. Allah nasip ederse 1 ay sonra oglumu kucagima almama vesile

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Bakırköy düzgün korkmaz kliniği var onun yanına gidiyorm cok memnunum muayene ücreti biraz pahalı ama çok ilgilk he bilgili hatta bu sabah kanal D programina konuk olmuştu 🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hadi bakalım epidural düşünüyorum bu sefer sen nasıl yapmıştın genel mi yarı mi?
Ben ilkte de Local yaptırdım ikinci de de kısmetse Local olacak canım genel anestezi olunca gözünü açtığın gibi ağrı bir vuruyor ama Local de uyuşukluk geçiyor hafif hafif hemen bir ağrı kesici istiyorum rahatlatıyor 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakırköy düzgün korkmaz kliniği var onun yanına gidiyorm cok memnunum muayene ücreti biraz pahalı ama çok ilgilk he bilgili hatta bu sabah kanal D programina konuk olmuştu 🤭
Aman değmeyen doktora bir dünya para döktüm canım 🤦‍♀️ Ben TV falan izlemiyorum görmedim ama bir bakayım canım instagramda falan 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yavuz Aydın Avcilar Medicana hastanesinde prof kendisi. 215 muayene.oyle paragoz olanlardan degil tahlilin adini veriyo istedigin yerde yaptir diyo kendi sonucunu inceliyo. Ben cok memnunum ona gidiyorum ince eleyip sık dokuyo her seyi. Allah nasip ederse 1 ay sonra oglumu kucagima almama vesile
AA bende beylikdüzü şubesinde ki doktora randevu aldım canım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar