İstanbul doktor tavsiyesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan İstanbul doktor tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,105 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul doktor tavsiyesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilgili ve bilgili bir doktor tavsiyesi istiyorum sizden kendi doktoruma artık gitmeyeceğim
Canim umraniyede gidiyorum ben ozel polikinik aylik 150 tl eger uzak kacmazsa adresi falan vereyim cok iyi bir doktor cok memnunum cok iyi bir doktor herseyimizle cok iyi ilgileniyor en ufak sorumu wp uzerinden sorabiliyorum yardimci oluyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canim umraniyede gidiyorum ben ozel polikinik aylik 150 tl eger uzak kacmazsa adresi falan vereyim cok iyi bir doktor cok memnunum cok iyi bir doktor herseyimizle cok iyi ilgileniyor en ufak sorumu wp uzerinden sorabiliyorum yardimci oluyor
Oo baya uzakmış canım ben esenyurtta oturuyorum hani yine Zeytinburnu falanda uzaktı doktoruma ama umraniye bana çok ters kalıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Esencan hastanesi Ahmet bey
AA o hastaneyi duydum canım ama doktoru bilmiyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Niye kuzum benim ilgilenmedimi
Yok canım ya tansiyonum hep 16 çıkıyordu bende hiç sormadım meğer yüksekmiş anneler söyledi erken doğumdan tut gebelik zehirlenmesi falan sebep oluyormuş sanırım yani işte önlem alınmalıymış ama benim doktorum bunu bildiği halde hiçbirşey demedi bugün aradım özellikle sordum yüksek kronik olabilir sende bir hastaneye git pazartesi yanıma gel dedi çok sinirim bozuldu Allah korusun ya birşey olsaydı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ya tansiyonum hep 16 çıkıyordu bende hiç sormadım meğer yüksekmiş anneler söyledi erken doğumdan tut gebelik zehirlenmesi falan sebep oluyormuş sanırım yani işte önlem alınmalıymış ama benim doktorum bunu bildiği halde hiçbirşey demedi bugün aradım özellikle sordum yüksek kronik olabilir sende bir hastaneye git pazartesi yanıma gel dedi çok sinirim bozuldu Allah korusun ya birşey olsaydı
Kuzum geçmiş olsun dikkat et gülüm Allahım sizi korusun

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkte de Local yaptırdım ikinci de de kısmetse Local olacak canım genel anestezi olunca gözünü açtığın gibi ağrı bir vuruyor ama Local de uyuşukluk geçiyor hafif hafif hemen bir ağrı kesici istiyorum rahatlatıyor 😅😅😅

Aman değmeyen doktora bir dünya para döktüm canım 🤦‍♀️ Ben TV falan izlemiyorum görmedim ama bir bakayım canım instagramda falan 😅

AA bende beylikdüzü şubesinde ki doktora randevu aldım canım
Beylikduzu medicana mi?orasida universite hastanesiymis Yavuz bey oyle dedi benim dogumum ozel durumdan dolayi sadece aga hastanede olabiliyo kontroller avcilar medicana ama dogumum incirli medicana ya da beylikduzu medicana

2 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
İsimleri nedir canım gelebilirim

Bir bakayım canım nasıl bir doktor acaba

Teşekkürler canım🙏 instagram adresi var mı acaba takip edeyim doktoru 😇
Yok canm galiba Instagram adresi bi tanıdıgım daha hamile oda başladı şimdi Binnur hanıma hastalarına çok önem veren bi doktor şahsi numarasınıda veriyor her ihtimale karşı.. buu Çarşamba randevumuz var bakalım Bebiş nasıl 😇💜

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkte de Local yaptırdım ikinci de de kısmetse Local olacak canım genel anestezi olunca gözünü açtığın gibi ağrı bir vuruyor ama Local de uyuşukluk geçiyor hafif hafif hemen bir ağrı kesici istiyorum rahatlatıyor 😅😅😅

Aman değmeyen doktora bir dünya para döktüm canım 🤦‍♀️ Ben TV falan izlemiyorum görmedim ama bir bakayım canım instagramda falan 😅

AA bende beylikdüzü şubesinde ki doktora randevu aldım canım
Baş ağrısı yaptı mı canım lokal anestezide

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Oo baya uzakmış canım ben esenyurtta oturuyorum hani yine Zeytinburnu falanda uzaktı doktoruma ama umraniye bana çok ters kalıyor

AA o hastaneyi duydum canım ama doktoru bilmiyorum
Bi git istersen çok iyi ilgileniyor bn cok Memmum herseyi ayrı ayrı söylüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar