İsteksizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan İsteksizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,165 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsteksizlik
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Konuyu kaçırdım ben gecelik çok severim ve giyerim transparan 🤭🤭🤭
Vuavvvvv 😂😂❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk aylarda giydim cocuk 1 yasında oldu oğlum sonrada tüm gecelikleri arkadasıma verdim. 15 tane gecelik bosa almısım ceyizime 🤦‍♀️şimdi 3 cocuk nerde giymek geceliği adamla yanyana gelemioz 😂😂ikimiz uyuyuncada ayda yılda bi gün bi bakıyoz gece iki büyük yanımıza gelmiş 😂😂yani gecelik Hak getire 🤷‍♀️

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Vuavvvvv 😂😂❤️

İlk aylarda giydim cocuk 1 yasında oldu oğlum sonrada tüm gecelikleri arkadasıma verdim. 15 tane gecelik bosa almısım ceyizime 🤦‍♀️şimdi 3 cocuk nerde giymek geceliği adamla yanyana gelemioz 😂😂ikimiz uyuyuncada ayda yılda bi gün bi bakıyoz gece iki büyük yanımıza gelmiş 😂😂yani gecelik Hak getire 🤷‍♀️
Valla hamile kalmadan önce giyiyrdum şimdi giymiyorum ama yazın giyerim yine çok seviyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Konuyu kaçırdım ben gecelik çok severim ve giyerim transparan 🤭🤭🤭
Sewdiqin belli kuşum dedqn şey neyse ben bilmiyorum 😅

Vuavvvvv 😂😂❤️

Benimde 4 yaşında oqlum war qiyordum şort felan artık qiyemem sanırım, qeceleri qiy çıkar olur kendimi yendiqimde

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sewdiqin belli kuşum dedqn şey neyse ben bilmiyorum 😅

Benimde 4 yaşında oqlum war qiyordum şort felan artık qiyemem sanırım, qeceleri qiy çıkar olur kendimi yendiqimde
Cocuklar büyüyünce uygun olmuyo ya her tarafın meydanda öle görüyo cocuk anneyi ben giyemem. Yoksa bende cok seviyorum öle transparan yada daha değişik fantazi gecelikler ama 1 yas sonrası kızda olsa erkek de olsa cocuklar görmeden giymek lazım tabi oda mümkün olmuyor. Ben cocuklarımı yıkadıgımda bile dizde şortum var onu giyerim dizden yukarı giymem mesela. Degajem açık gezmem evin içinde dikkat ederim. Eşim dalga geçiyo zaten ilk sene gördük bembeyazdın heralde şimdi karardın giymiyosun gecelikleri. 😂😂Bende diyorum he karardım kıçım basım kapkara görme beni öle die kapatıyorum her yanımı 😂😂😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Demi vala o 40 gunde baska sekilde hallediyoruz benim adam bos durmuyor🤦‍♀️🤣
Oooo

Adamı bi görelim dedik dibimden çıkmıyor bacım 😂😂😂

Adamı bi görelim dedik dibimden çıkmıyor bacım 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.