İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu)
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar nasılsınız , bu aralar sorunlarım vardı uygulamaya giremedim aktif olamadım pek, o yüzden çok özledim sizi ne yapıyorsunuz nasılsınız bakalım 🥰 bi halinizi hatrınızı sorayım dedim 🤗
Çok şükür iyiyim kuzum çocukları uyuttum bişeyler atıştıriyorum öyle sen ne yapıyorsun nasılsın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba kızlar nasılsınız , bu aralar sorunlarım vardı uygulamaya giremedim aktif olamadım pek, o yüzden çok özledim sizi ne yapıyorsunuz nasılsınız bakalım 🥰 bi halinizi hatrınızı sorayım dedim 🤗
Tekrardan hoşgeldin canım 💕 buna şükür sen nasılsın paşamız nasıl?

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun canım inşallah iyi gelir🥰💕
Sağol canım 🥰
Inşallah kuzum ya
İnşallah canım merak etme 🤗
MEB cnm iyz Allah'a şükür bebeğimle ugsyom havalar scak suan uznmsm sen ne ypion nslsn
Allah iyilik versin inşallah canım, hava baya sıcak gerçekten 😥 bende iyiyim canım uzanmışım öyle sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi nplm prensesle ugrşyrm diş çkryo zor gçiyo brz sni sormalı
Ağrısız bir süreç olur umarım, ağrısını hafiflet mek için eline yeşil soğan ver Beyaz kısmını sapını değil, emin ol ağrıyı en iyi o dindirir antibiyotik gibidir, iyilik bende canım sağol

Çok şükür iyiyim kuzum çocukları uyuttum bişeyler atıştıriyorum öyle sen ne yapıyorsun nasılsın
Çok şükür Allah iyilik versin inşallah canım 🤲 bende iyiyim teşekkür ederim kuzum uzanmışım öyle

Tekrardan hoşgeldin canım 💕 buna şükür sen nasılsın paşamız nasıl?
Hoşbulduk canım 🥰 teşekkür ederim ben biraz iyiyim boğazım enfeksiyon kapmış onunla uğraşıyorum, Ali de iyi çok şükür canım sağol, siz nasıl oldunuz çocuklar nasıl

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyyyy hoşgeldin birtanem ♥️
Şükür kuzum ben iyiyim cocuklarlada iyiler
Sen nasılsın iyisindir inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyyyy hoşgeldin birtanem ♥️
Şükür kuzum ben iyiyim cocuklarlada iyiler
Sen nasılsın iyisindir inşallah
Hoşbuldum kuzum 🥰 çok şükür canım rabbim iyilik versin inşallah, bizde iyiydik ama hastalık bırakmadı yakamızı , Ali geçen hafta hastaydı iyileşmiş ti ama bugün yine hastalandı ateşi var bende günlerdir boğaz ağrısından ölüyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hoşbuldum kuzum 🥰 çok şükür canım rabbim iyilik versin inşallah, bizde iyiydik ama hastalık bırakmadı yakamızı , Ali geçen hafta hastaydı iyileşmiş ti ama bugün yine hastalandı ateşi var bende günlerdir boğaz ağrısından ölüyorum
Oyyyy çok geçmiş olsun kuzum ya cidden herkez hasta bı salgin dolaşıyor dikkat et benimkiler de hastaydı yeni duzeldiler vallha

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Sağol canım 🥰

İnşallah canım merak etme 🤗

Allah iyilik versin inşallah canım, hava baya sıcak gerçekten 😥 bende iyiyim canım uzanmışım öyle sağol

Ağrısız bir süreç olur umarım, ağrısını hafiflet mek için eline yeşil soğan ver Beyaz kısmını sapını değil, emin ol ağrıyı en iyi o dindirir antibiyotik gibidir, iyilik bende canım sağol

Çok şükür Allah iyilik versin inşallah canım 🤲 bende iyiyim teşekkür ederim kuzum uzanmışım öyle

Hoşbulduk canım 🥰 teşekkür ederim ben biraz iyiyim boğazım enfeksiyon kapmış onunla uğraşıyorum, Ali de iyi çok şükür canım sağol, siz nasıl oldunuz çocuklar nasıl
Geçmiş olsun canim benim çok şükür sevindim ya bizde iyiyiz şükür çocuklarla uğraşıyrm çok aşırı sıcak ya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyyyy çok geçmiş olsun kuzum ya cidden herkez hasta bı salgin dolaşıyor dikkat et benimkiler de hastaydı yeni duzeldiler vallha
Sağol canım yeni eve geldik canım Ali'nin ateşi çok yüksekti acilde müdahale ettiler soğuk kompres uygulandı fitil yapıldı ilaç verildi , ateşi şükür düştü biraz , size de geçmiş olsun canım aynen çok kötü salgın var Ali de geçen hafta hastaydı yeni iyileşti derken yine hastalandı,

Geçmiş olsun canim benim çok şükür sevindim ya bizde iyiyiz şükür çocuklarla uğraşıyrm çok aşırı sıcak ya
Sağol kuşum benim 🤗 Allah iyilik versin canım ben sıcak havalar hastalığa sebep oluyor aman diyim dikkat edin canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Sağol canım yeni eve geldik canım Ali'nin ateşi çok yüksekti acilde müdahale ettiler soğuk kompres uygulandı fitil yapıldı ilaç verildi , ateşi şükür düştü biraz , size de geçmiş olsun canım aynen çok kötü salgın var Ali de geçen hafta hastaydı yeni iyileşti derken yine hastalandı,

Sağol kuşum benim 🤗 Allah iyilik versin canım ben sıcak havalar hastalığa sebep oluyor aman diyim dikkat edin canım
Bende teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍💕 hiç deme feci sıcak ya öyle böyle değil

Tüm sayfalar yüklendi.