İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi akşamlar canlarım 🥰🤗( sohbet postu)
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu34

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağolasın Allah razı olsun inşallah canım benim evet ana ya oy o benim canım ciğerim herşeyim babamı zaten kayıp ettim Rabbim ona güzel uzun sağlıklı sıhhatli ömürler versin inşallah yanı sıra hepinizin annelerine canım benim 🌷 umarım dualarımız kabul olur annemde dahil bir kaç yerin evi de biterse bari sıcak sıcak otururlar gerisini de artık ne zaman yaparlarsa buralar çok Zengin kesim değil maalesef imkanı olan yaptı zaten şuan tek katlı ev devletin istediği şekilde bir tirilyonu geçiyor gerçekten Allah'ım büyük herkesin yardımcısı olsun inşallah canım benim güzel duaların için teşekkür ederim düşenin hâlinden düşen anlar amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olur deprem zamanı -27 gördü burası yardımdan gelen sular bile dondu 🥺🥺
Senden de canım benim 🥰 başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah kuzum depremde mi kaybettiniz , çok üzüldüm gerçekten 😥 sizin evinizde yapıldı mı canım yada evleriniz de bi hasar varmı , kıyamam kuzum ya inşallah en kısa zamanda geçer herşey,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kız uyandı 😁 tekrar uyutmaya çalışıyorm
Benimki de uyandı ateşler içinde yanıyor yavrum nasıl düşer ateşi acaba ne yapsam olmadı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Senden de canım benim 🥰 başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah kuzum depremde mi kaybettiniz , çok üzüldüm gerçekten 😥 sizin evinizde yapıldı mı canım yada evleriniz de bi hasar varmı , kıyamam kuzum ya inşallah en kısa zamanda geçer herşey,

Benimki de uyandı ateşler içinde yanıyor yavrum nasıl düşer ateşi acaba ne yapsam olmadı
Amin amin inşallah canım benim inşallah kuzum bizimkiler hepsi ağır hasarlı tek tük az ve orta var Doğanşehir yaz Google görürsün oraya bağlıyız yok iki sene önce kaybettik canım annemler bana yakın 10 dk arbyla onunda evi yeniydi yıkıldı oraya ve iki yere evler yapılıyor bize hala yok başlanmadi yeri bile bellsz bu kadar insan kışın ne olacak nasıl olacak ya babam demans oldu yatalak oldu son 5 ay fln sonra da vefat etti canım annem yaşasa babanı ben çıkaramazdm ikimizde ölürdk.dedi o soğukta karda nasıl bakacaktim perişan olurdu dedi elektrik yoktu oda solunuma oksijen e bağlıydı ara ara ve havalı yatakta yatıyorda her tarafı yatak yarası olmuştu canım babam 🥺 Rabbim anneme sağlıklı güzel ömürler verir inşallah bari evine inşallah kısın girer zorla bir ev yaptılar oda gitti 🥺 bizim burası 420 hane 20 sağlam ev yoktue belki de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin amin inşallah canım benim inşallah kuzum bizimkiler hepsi ağır hasarlı tek tük az ve orta var Doğanşehir yaz Google görürsün oraya bağlıyız yok iki sene önce kaybettik canım annemler bana yakın 10 dk arbyla onunda evi yeniydi yıkıldı oraya ve iki yere evler yapılıyor bize hala yok başlanmadi yeri bile bellsz bu kadar insan kışın ne olacak nasıl olacak ya babam demans oldu yatalak oldu son 5 ay fln sonra da vefat etti canım annem yaşasa babanı ben çıkaramazdm ikimizde ölürdk.dedi o soğukta karda nasıl bakacaktim perişan olurdu dedi elektrik yoktu oda solunuma oksijen e bağlıydı ara ara ve havalı yatakta yatıyorda her tarafı yatak yarası olmuştu canım babam 🥺 Rabbim anneme sağlıklı güzel ömürler verir inşallah bari evine inşallah kısın girer zorla bir ev yaptılar oda gitti 🥺 bizim burası 420 hane 20 sağlam ev yoktue belki de
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah canım 🤲 Allah annenin ve sizin yardımcıniz olsun inşallah zor gerçekten 😥 işte annen o halde bile babanı düşünüyor rabbimin herzman vardır bir bildiği kuzum, evleriniz yapılmasa başka yere taşınma imkanınız yokmu sizin canım, amin amin rabbim tüm anne ve babaların ömrünü bereketli ve hayırlı kılsın inşallah rabbim onları başımızdan eksik etmesin vefat edenlerin de mekanları cennet olsun inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah canım 🤲 Allah annenin ve sizin yardımcıniz olsun inşallah zor gerçekten 😥 işte annen o halde bile babanı düşünüyor rabbimin herzman vardır bir bildiği kuzum, evleriniz yapılmasa başka yere taşınma imkanınız yokmu sizin canım, amin amin rabbim tüm anne ve babaların ömrünü bereketli ve hayırlı kılsın inşallah rabbim onları başımızdan eksik etmesin vefat edenlerin de mekanları cennet olsun inşallah
Amin amin inşallah canım benim inşallah annem babamı babamda annemi çok sever çok düşkünlerdi Rabbim herkesin yardımcısı olsun ve ailesini kaybedenlere Rabbim yardım etsin inşallah kuzum Malatya merkezde ki evimiz hafif hasarlı geçen karar verdik oraya gidelim diye iki saat sonra çok şiddetli deprem oldu açıkçası korkuyorz müstakil olsa yine neyse kesin giderdik 4 katlı çok bir şeyi yok bakalım orda oturabilirz ya da Bursa'ya orası da deprem bölgesi orayı hiç istemiyorum ya eşimi göremiyorum çok Uzak belki imkanlar el verirse eşim ev yaptırr tabi daha bellsiz her geçen gün artıyor fiyatlar devlet yerinde dönüşüm için 1 trilyon yarısı hibe yarisi ödenecek dendi şimdi geri oda zor diyorlar beton demir fiyatı bayağı bu ay uçtu geri kalan evlere de zor başlanır Allah herkesin yardımcısı olsun yeter ki düş vAlla

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyi nplm prensesle ugrşyrm diş çkryo zor gçiyo brz sni sormalı
Bizimki de iki tane birden cikariyo çok zor geçiyor aşırı huysuz ya🥴🥴

😪Çok çok üzüldüm Allah babana rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 🤲 rabbim annene de uzun ömür versin başınızdan eksik etmesin İnşallah canım benimde babam vefat etti 15yil önce ona hiç doyamadım kanser oldu 😪🥴Ahh ahh o gittiğinden beri bi yanımız hep eksik kaldı rabbim mekanini cennet etsin🤲kimse insanın annesinin babasının yerini tutmuyor 😥😥

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bizimki de iki tane birden cikariyo çok zor geçiyor aşırı huysuz ya🥴🥴

😪Çok çok üzüldüm Allah babana rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 🤲 rabbim annene de uzun ömür versin başınızdan eksik etmesin İnşallah canım benimde babam vefat etti 15yil önce ona hiç doyamadım kanser oldu 😪🥴Ahh ahh o gittiğinden beri bi yanımız hep eksik kaldı rabbim mekanini cennet etsin🤲kimse insanın annesinin babasının yerini tutmuyor 😥😥
Aynen öyle amin inşallah baba çok başka gerçekten canım o benim hala da öyle 🥺 seni çok iyi anlıyorum onu kaybettiğim de hamileydim birde o zaman resmen bunalıma girdim ona çok ağladım çok üzüldüm o benim canım ciğerim keşke böyle olmasaydı 🥺 seninde babanın mekanı cennet olsun inşallah 💕 seninde annene rabbim uzun sağlıklı güzel ömürler nasip etsin inşallah çocuklarımız inşallah anneli babalı büyürler ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar