Iyi aksamlar.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Təhminə tarafından oluşturulan Iyi aksamlar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Iyi aksamlar.
Konbuyu başlatan Təhminə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.
Canım rabbim hayırlısı ne ise onu nasıl etsin bir kan testi yap sonra doktora klan gelmesini anlat baksın iyice. Rabbim inşallah nasip eder

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tedavi nasıl oldun canım anlatirmisin

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
Tedavi nasıl oldun canım anlatirmisin
Canim ben Azerbaycanliyim o yuzden eger dogru yazmadigim ve ya anlamadigin bisey olursa tekrar sora bilirsin.yani soyle bisey doktor beni vajinaldan kontrol etdi ve vajinaldan test yaptrdi.cok fazla soguklamam ve mikroblarim mantarim vardi. Bunlar icin ilaclar yazdi. Soyledi iwte bu mikroblar yuzunden ola biliyomuw.

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Canim ben Azerbaycanliyim o yuzden eger dogru yazmadigim ve ya anlamadigin bisey olursa tekrar sora bilirsin.yani soyle bisey doktor beni vajinaldan kontrol etdi ve vajinaldan test yaptrdi.cok fazla soguklamam ve mikroblarim mantarim vardi. Bunlar icin ilaclar yazdi. Soyledi iwte bu mikroblar yuzunden ola biliyomuw.
Teşekkür ederim birtanem sadece bunlamiydi baaska sebeb varmiydi başka tedavi uyguladimi

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hayir bawka muaine de uygulamadi tedavide. Peki ya sen canim? Sende hamilesin?
8 ay önce bebeğimi kaybettim 4 ay korundum şimdi istiyorum Allah'ım nasip ederse geçen gittim hastaneye Altan baktı sorun yok dedi yumurtalıklar çok iyi dedi sadece bana hap verdi klomen bunu kullan yumurtaların büyüyüp büyümedigine bakacak dedi bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar