Iyi aksamlar.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Təhminə tarafından oluşturulan Iyi aksamlar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Iyi aksamlar.
Konbuyu başlatan Təhminə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canim ben Azerbaycanliyim o yuzden eger dogru yazmadigim ve ya anlamadigin bisey olursa tekrar sora bilirsin.yani soyle bisey doktor beni vajinaldan kontrol etdi ve vajinaldan test yaptrdi.cok fazla soguklamam ve mikroblarim mantarim vardi. Bunlar icin ilaclar yazdi. Soyledi iwte bu mikroblar yuzunden ola biliyomuw.
Evet aşırı enfeksiyonu varsa düşüğe, erken doğuma sebebiyet verebiliyor. İlaçlarını düzenli kullan ve bol bol su iç tatlım

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
8 ay önce bebeğimi kaybettim 4 ay korundum şimdi istiyorum Allah'ım nasip ederse geçen gittim hastaneye Altan baktı sorun yok dedi yumurtalıklar çok iyi dedi sadece bana hap verdi klomen bunu kullan yumurtaların büyüyüp büyümedigine bakacak dedi bana
Rabbim nasib eder elbet. Merak etme canim. Tum kalbinle inan tum kalbinle rahat ve emin ol ki olucak. Allah bizleri bazi imtihanlardan geciriyor her kes farkli sinaniyor. Sen sabretmesini beklemesini bil. Rabbim en kisa zamanda en guzelindem en hayirlisindam en sag salimindan sana da evlad versin.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.
doktora gorunmeni oneririm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim nasib eder elbet. Merak etme canim. Tum kalbinle inan tum kalbinle rahat ve emin ol ki olucak. Allah bizleri bazi imtihanlardan geciriyor her kes farkli sinaniyor. Sen sabretmesini beklemesini bil. Rabbim en kisa zamanda en guzelindem en hayirlisindam en sag salimindan sana da evlad versin.
Teşekkür ederim canım benim güzel duaların için Allah'ım sanada birdaha evlat sevincini yaşatsın inşallah kuzum ♥️🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tewekkurler ablacim. Ben bu sayfani daha yenilerde buldum cok mutlu oldum ya boyle samimi kizlar var senin gibi)) cok how oldu benim icin.
Yaa çok tatlısın kuzum o zaman iyi ki buldun diyelim ve aramıza hoşgeldin 😍😍 bu arada abla deme bana 🤭🤭21 yaşındayım tatlım

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.
Kan testi ver canım net sonuç alırsın. Rabbim gönlüne göre versin 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gidicem biraz daha bekleyeyim hic belkide hamile deyilimdir o yuzden bekliyom daha
Türkler de yerleşme kanaması denilen bir deyim var tatlım 1 pedi doldurmaya ak kadar kan gelmesi . Eğer testi çift çizgi çıktı ise ve bugün de ufak bir kan gelip devamı gelmedi ise yerlesme kanaması olabilir ama bunu en iyi doktor bilir. Ha gebe işin ve yerleşme değilse Allah korusun düşük de olabilir o yüzden dotkora en yakın zamanda gitb
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın kız nerdesin sen

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
Yaa çok tatlısın kuzum o zaman iyi ki buldun diyelim ve aramıza hoşgeldin 😍😍 bu arada abla deme bana 🤭🤭21 yaşındayım tatlım
Yaa oylemi canim benim. Ya bilemedim 21 yawin oldugunu kusura bakma. Benimde 25 yasim var.

Tewekkurler canim. Biraz bekledikden sonra gidicem eger regl olmazsam. Cok sagol Allah razi olsun.😊

Türkler de yerleşme kanaması denilen bir deyim var tatlım 1 pedi doldurmaya ak kadar kan gelmesi . Eğer testi çift çizgi çıktı ise ve bugün de ufak bir kan gelip devamı gelmedi ise yerlesme kanaması olabilir ama bunu en iyi doktor bilir. Ha gebe işin ve yerleşme değilse Allah korusun düşük de olabilir o yüzden dotkora en yakın zamanda gitb

Nasılsın kız nerdesin sen
Bizdede farkli deniliyo yerlewme kanamasi deyilde. Yuz gosterme deniliyor)) gidicem InseAllah😊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar