Iyi aksamlar.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Təhminə tarafından oluşturulan Iyi aksamlar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Iyi aksamlar.
Konbuyu başlatan Təhminə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa oylemi canim benim. Ya bilemedim 21 yawin oldugunu kusura bakma. Benimde 25 yasim var.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tewekkurler canim. Biraz bekledikden sonra gidicem eger regl olmazsam. Cok sagol Allah razi olsun.😊

Bizdede farkli deniliyo yerlewme kanamasi deyilde. Yuz gosterme deniliyor)) gidicem InseAllah😊
Doğrudur canım ismin ne bu arada

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.
Kan testi yap cnm inşallah hamilesindir inşallah diş gebelik değildir rabbim yardımcın olsun

Yaa oylemi canim benim. Ya bilemedim 21 yawin oldugunu kusura bakma. Benimde 25 yasim var.

Tewekkurler canim. Biraz bekledikden sonra gidicem eger regl olmazsam. Cok sagol Allah razi olsun.😊

Bizdede farkli deniliyo yerlewme kanamasi deyilde. Yuz gosterme deniliyor)) gidicem InseAllah😊
Hmm oda değisikmis

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb. Benim 1 oglum var 5bucuk yawinda. O zamandan beri cok kez hamile kaldim ama duwuk oldu. En sonda ise 10 ay once dis gebelik oldum. Tedavi gordum sonrasinda. O zamandam beri hamile kalamiyodum. Ama wimdi 8 gun gecikti adetim. Test yaptim hafif cizgi cikti. Bu sabah ise 1 damla kan geldi daha sonra gelmedi. Kimler boyle durumla karsilasmis? Cok korkuyorum yeniden dis gebelik olur diye. Dua edin benim icinde.
Canım rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur canım ismin ne bu arada
Təhminə. Senin ?

Kan testi yap cnm inşallah hamilesindir inşallah diş gebelik değildir rabbim yardımcın olsun

Hmm oda değisikmis
InseAllah. Tewekkurler))

Canım rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah
Allah razi olsun😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Təhminə. Senin ?

InseAllah. Tewekkurler))

Allah razi olsun😘
Ayşenur tatlım ❤️. Tanıştığıma memnun oldum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Canım kan tahlili ver kesin sonuç için , daha sonra kadın doğum doktoruna görün kanama için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar