Sorum var Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,186 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Sende iyi ki varsın bizlerde seni çok seviyoruz bende sürekli keyifle ve merakla giriyorum buraya Hele kızlarımız neler paylaşmış lar diye bende hepinizi çok seviyorum canlarım hepiniz mutlu olun inşallah 🤲🌹❤️🌹💖🌷💖

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Ben simdi yedim bile kuzum sonra da siginamiyorum valla😂😂
Haha bende yedim sonunda dayanamadım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende iyki varsın canım benim sende sevilyosun bende aynen buraya girmesem duramıyom telefona ilk elime aldığından akılma ilk bu uygulama geliyor girib hic bir şey yazamasamda bakınıyorum cox zaman hepiniz iyki varsız kızlar 😍😍
Aynen ya bende illa gircem girmeden duramiyom gerçekten de insan birilerini sevmesi için kan bağına gerek yokmuş tanımasına gerek yokmuş cansınız 🥰🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar