Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,227 kez görüntülenmiş, 140 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Biz 5 aylıkken yaptırdik küçük yaptırınca iyi oluyor hem bez kullandığı için çabuk atlatıyor. Hem büyüyünce de aklı erince zor oluyor. Canlı canlı kesiyorlar çocukta bu seferde doktorlardan korkuyor. Ne kadar uyustursalarda. Bence küçük yaptır. Hatta kırkı çıkınca bile yaptırabilirsin.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Doğduğu gibi 7 gün için de yaptırırsan hiç ağrı hissetmiyorlar hemen iyileşiyor, bu bebeğim erkek olursa hemen yaptırcam çünkü ilk oğlum da çok uğraştım bence öyle yaptır

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
İlk 7 günde yaptırmak sünnettir. Ablam bebek doğduğu anda hemen yaptırdı 2 güne iyileşti bebek. Bebekken sünnet temizliği daha kolay oluyormuş. Bnde bebegim doğduğunda ilk hafta içinde yaptırmaya çalışacağım sünnetini :)

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
İlk 7 günde yaptırmak sünnettir. Ablam bebek doğduğu anda hemen yaptırdı 2 güne iyileşti bebek. Bebekken sünnet temizliği daha kolay oluyormuş. Bnde bebegim doğduğunda ilk hafta içinde yaptırmaya çalışacağım sünnetini :)
Sezeryan olcam zor olur canım kendimi toparlamam lazım sonrasında hemen yaptırcam Allah nasip ederse 😊

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
40 ı cıkmadan bike sünnet yapıyorlar. Ben daha önce yorumda yazmıstım bizim basımıza gelenleri. Ben 2 5 yasta yaptırdıö oğlumun piskolojisi bozuldu geceleri korkuyla kesmeyin die bagırdı kac pedegog gezdim ben hoca gezdim caresizlikten bilmiyorum sonra gecti şükür. Yani 40 cıkmadan yada 3 aydan önce yaptırıp kurtulun. Bebekte fazla acı hissetmiyo 3 günde iilesiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen cnm katılıyorum sana. İlk 7 gün cok ii oluyor

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Doğuracağın yerde bir cerrahla konuşabilirsin :) doğunca hemen orda sünnet yapabilirler:) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
Amin inşallah canm bakcam artık

40 ı cıkmadan bike sünnet yapıyorlar. Ben daha önce yorumda yazmıstım bizim basımıza gelenleri. Ben 2 5 yasta yaptırdıö oğlumun piskolojisi bozuldu geceleri korkuyla kesmeyin die bagırdı kac pedegog gezdim ben hoca gezdim caresizlikten bilmiyorum sonra gecti şükür. Yani 40 cıkmadan yada 3 aydan önce yaptırıp kurtulun. Bebekte fazla acı hissetmiyo 3 günde iilesiyo

Aynen cnm katılıyorum sana. İlk 7 gün cok ii oluyor
Ayyy kesinlikle kırkı çıkınca yaptırcam 🥺

...

Moderator
Mod
rank
Bende kararsızım canım.3 oğlumuda 2 yaşında yaptırdım.Ama şimdi hemşire 2 aylık yaptır rahat oluyor dedi.Çok küçük olduğu için çok kararsızım.

Tüm sayfalar yüklendi.