Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,231 kez görüntülenmiş, 140 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç aylıkken Sünnet yaptırılmalı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Biz 5 aylıkken yaptırdik küçük yaptırınca iyi oluyor hem bez kullandığı için çabuk atlatıyor. Hem büyüyünce de aklı erince zor oluyor. Canlı canlı kesiyorlar çocukta bu seferde doktorlardan korkuyor. Ne kadar uyustursalarda. Bence küçük yaptır. Hatta kırkı çıkınca bile yaptırabilirsin.
Bende bes aylik olsun diyorum ama şuan iki aylik küçük tedirgin oluyorum bide havalar soğuk sıkıntı olurmu diye

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Ben oglusumu 3 buçuk aylıkken yaptırmıştım canım 3 ayda aşı yok diye arada yaptırayım dedim hiç bilmedi bile bezin içinde unuttu gitti sadece narkoz sonra emziremedim için sinirlendi biraz ama 5 sene oldu şimdi nasıl bilmiyorum

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu saatte aklıma düştü oğluşum Allah nasip ederse Temmuz başında geliyor tam yaz acaba 2 aylıkken falan sünnet yaptırsam mı büyüdükçe zor oluyor diyorlar yani yazın yaptırmak iyi mi kaç aylıkken yaptırayım fikirlerinizi alabilir miyim 😊
Ben 40 sünneti düşünüyorum canım

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Benim de dogum o zamnlar 😅 bnm de oglan ve kırk cıkar cıkmaz yaptırmayı düşünüyorum çünkü abisi 8 yaşına giriyor hala olamadı cünkü ne zmn nıyetlensek hastaladı derken pandemi patladı vs artık kardeşinin dogumunu bekliyo 😅 ikisini bi sunnet ettitcem artık dert oldu 😅

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bende bes aylik olsun diyorum ama şuan iki aylik küçük tedirgin oluyorum bide havalar soğuk sıkıntı olurmu diye
Canım zaten bebek daha küçük olduğu için olduğundan daha fazla sıcak olur ev. Ama küçüklük konusu içine sinmiyor sana çok küçük diyorsan biraz daha toplasansin. Doktorunu iyi araştır birde. Bizim sünnet yaptircagimiz dönem haberlerde hep sünnet skandalları vardı. Doktor tercihi Cook önemli.

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 5.5 yaşında bebekken babaannesi ve babası istemedi kendini bilsin diye tutturdu. Şimdi hayatta durmaz nasıl yaptrıcaz bilmiyorum. İğne olacağını bildiğinde bile deliriyor hastanede.. Çok zor olucak.. 2.oğlum nasipse mayısta olucak. Okullar açılmadan 2sini de temmuzda yaptırcam

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim görümcem doğduğu haftalarda yaptırdı bezle hemen iyileşti dedi ben 5yasinda yaptırdım eskiden doktorum dedi bırak biraz organı gelişsin ben kızımın kulağını deldirmek istiyorum altın küpe aldım teyzesi kulak delen kadın ay daha çok küçük olur 1aylik daha doğmadı ya bende adres belirliyorum🤣 et parçası gibi bı 1yasina gelsin dedi başka bı yer arıyorum 🤣

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim görümcem doğduğu haftalarda yaptırdı bezle hemen iyileşti dedi ben 5yasinda yaptırdım eskiden doktorum dedi bırak biraz organı gelişsin ben kızımın kulağını deldirmek istiyorum altın küpe aldım teyzesi kulak delen kadın ay daha çok küçük olur 1aylik daha doğmadı ya bende adres belirliyorum🤣 et parçası gibi bı 1yasina gelsin dedi başka bı yer arıyorum 🤣
Doğmamış çocuğa don biçtin ha 😁🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende doğmamış çocuğu sünnet ettircem inşallah🤣🤣

Oğlum 5.5 yaşında bebekken babaannesi ve babası istemedi kendini bilsin diye tutturdu. Şimdi hayatta durmaz nasıl yaptrıcaz bilmiyorum. İğne olacağını bildiğinde bile deliriyor hastanede.. Çok zor olucak.. 2.oğlum nasipse mayısta olucak. Okullar açılmadan 2sini de temmuzda yaptırcam
Allah yardımcın olsun aklı Erince bende zor olacağını düşünüyorum cnm

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğmamış çocuğa don biçtin ha 😁🤣

Bende doğmamış çocuğu sünnet ettircem inşallah🤣🤣

Allah yardımcın olsun aklı Erince bende zor olacağını düşünüyorum cnm
Öyle hayatım dedim adres belli olsun ki prensesim i çok gezdirmiyim sağda solda 💕🤣

Tüm sayfalar yüklendi.