Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,841 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik dpgurdunuz guzel anneler :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
🥰senin bebis suan kac hafta kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah canim son ay cok bekletmemis seni. Ben sabirsizlaniyorum artik ama suan hasta oldum iyileseyim bari oyle dogsun diyorum :/

Aclik miydi bu degerler canim. Bende de aclik 89 bazenleri ise sabah 145 i bulabiliyor ama son ayda boyle oldu uykusuz kaliyoruz ya o cok etkiliyor diyet yaptim fazla kilom olmamasina ragmen aynu anda b12 ignesi yazdi doktorum 10 tane ustuste, sisirdi biraz.
Amin canim Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
🥰senin bebis suan kac hafta kuzum

Masallah canim son ay cok bekletmemis seni. Ben sabirsizlaniyorum artik ama suan hasta oldum iyileseyim bari oyle dogsun diyorum :/

Aclik miydi bu degerler canim. Bende de aclik 89 bazenleri ise sabah 145 i bulabiliyor ama son ayda boyle oldu uykusuz kaliyoruz ya o cok etkiliyor diyet yaptim fazla kilom olmamasina ragmen aynu anda b12 ignesi yazdi doktorum 10 tane ustuste, sisirdi biraz.
32+1 kuzum agirlastigimi hissediyorum artik hayırlısıyla bi doğursaydım 🤭sen kaç haftalksin

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
38+6 dogum yapdim simdi 1 aylik olmus pasam😩ne uyuyor uyutuyor 😴simdide qucagimda uyuyor yerine koyunca gozleri ben boyda oluyor😁
Canım ya maşallah 🧿 ne tatlıdır o zaman ne çabuk geçiyor ben 30+4 haftalık hamileyim canım inşallah düzene girer insan o zamanları özlüyor benim ilk bebek erkek di keşke onunla çok zaman gecirseydim hep kucağımda uyusaydi şimdi 13yasinda seni bı kere öpe bilirmiyim diyorum bırak yatsın sonra o küçük elleri çok özlüyorsun canim

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️
Amin canim benim.senin de insallah guzel haberlerini aliriz daima 🥰

38+6 dogum yapdim simdi 1 aylik olmus pasam😩ne uyuyor uyutuyor 😴simdide qucagimda uyuyor yerine koyunca gozleri ben boyda oluyor😁
Ayy 38+4um insallah iki hafta daha bekler oglum sana da cook gecmis olsun zor gunler ama gecicek emin ol annesi

Ayy 38+4um insallah iki hafta daha bekler oglum sana da cook gecmis olsun zor gunler ama gecicek emin ol annesi
32+1 kuzum agirlastigimi hissediyorum artik hayırlısıyla bi doğursaydım 🤭sen kaç haftalksin
38+4'üm kuzum :) bu haftaya kadar sabirsizdim simdi 2 haftacik daha beklesin diye dua ediyorum :)))

38+4'üm kuzum :) bu haftaya kadar sabirsizdim simdi 2 haftacik daha beklesin diye dua ediyorum :)))
38+5 te dogdu benim guzel kizim Mariya'm , senin kendi adin mi ilk.defa ayni isimde biriyle karsilasiyorum canim 🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm anneme diyorum grupta bir bayan var çok güzel inşallah onun gibi güzel olur diyorum vaaa Demekki çok güzel dedim he valla aşık oldum kıza gülüyor 😍😍😍
Oyyy canım benim keske bizim apartmanda olsan ya vala bi kahve icecek insan yok hepsi yaşlı 2 tane genc var onlar da suratsiz🙄 hersey annelere anlatılmıyor e kardesim falan da yok bazen bunalıyorum ama sizi kesfedince rahatladim 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.