Kaçıncı haftada doğum normaldir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kaçıncı haftada doğum normaldir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,666 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaçıncı haftada doğum normaldir
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin kilosuna görede değişebiliyor
Erken doğum konusu vardı bebeğin kalp atışlarında sıkıntı vardı her an durabilir dendi acil sezaryene alabiliriz dedi Dr 36+4 falandım erken değil mi dedim 36dan sonra erken sayılmıyor artık merak etme dedi bilemiyorum kilo kaynaklı mıdır değil midir gerekli durumda yada normal şekilde doğum başlarsa drlar erken saymıyor 36 haftayı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Erken doğum konusu vardı bebeğin kalp atışlarında sıkıntı vardı her an durabilir dendi acil sezaryene alabiliriz dedi Dr 36+4 falandım erken değil mi dedim 36dan sonra erken sayılmıyor artık merak etme dedi bilemiyorum kilo kaynaklı mıdır değil midir gerekli durumda yada normal şekilde doğum başlarsa drlar erken saymıyor 36 haftayı
Aynen banada 36 dn sonra erken olmuyor dedi doktorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur kalırlarsa tabikide erken sayılmaz canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur kalırlarsa tabikide erken sayılmaz canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
O yönden dedim bende zaten canım mecbur kalınırsa yada kendiliğinden doğum başlarsa sıkıntı olmuyor bana kalsa ikiside 40ı doldurup doğsun isterdim gelişimleri tamamen bitmiş olsun diye o çok şükür canavar gibi canım 4 yaşında şimdi ☺️şimdiki yeni daha 22 haftadayız rabbim herkesi sağ salim kavuştursun yavrusuna kimseye evlat acısı yaşatmasın 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
38 haftalıkken cigerlerı gelısımını tamamlıyor 38 den sonra dogması en iyisi Allah hayırlı zamanda hayırla herkese kolaylıkla kucagına almayı nasip eylesın

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
O yönden dedim bende zaten canım mecbur kalınırsa yada kendiliğinden doğum başlarsa sıkıntı olmuyor bana kalsa ikiside 40ı doldurup doğsun isterdim gelişimleri tamamen bitmiş olsun diye o çok şükür canavar gibi canım 4 yaşında şimdi ☺️şimdiki yeni daha 22 haftadayız rabbim herkesi sağ salim kavuştursun yavrusuna kimseye evlat acısı yaşatmasın 🙏
Benimde 27 haftadan beri erken doğum riskim vardı kasılmalarım yüzünden şükür 38 gördüm artık bekliyorum ne zaman gelirse Allah sağlık versin hepsine

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 27 haftadan beri erken doğum riskim vardı kasılmalarım yüzünden şükür 38 gördüm artık bekliyorum ne zaman gelirse Allah sağlık versin hepsine
27de çok erken başlamış ama İyi bari canım 38e kadar sabretmiş bebiş dediğin gibi istediği zaman gelsin artık gönül rahatlığıyla rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar