Kafa arkası sislik 😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Kafa arkası sislik 😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,484 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafa arkası sislik 😔😔😔😔
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimki çok şiş idi korkduk hemen götürdük çok şükür geçdi gitdi dee. Sen nasılsın çocuk düşünüyormusun?
Ayy yok bacım Alparslan Bi büyüsünde sonrası Allah kerim şimdi tam oyun ilgi zamanı ona haksızlık etmek istemiyorum ben her nekadar böyle düşünsemde babası kardeşi olsun diyor Allah sonumuzu hayr etsin inşaAllah her an kızlar hamileyim postu atabilirim 😂😂😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sendende razı olsun bacım çok şükür çok sevindim inşaAllah oda en kısa sürede geçer gider paşam kıymetli tabii soracam vallahi hiç görmeden çok sevdim seni 🤗❤️❤️❤️ bende paşamı götürdüm bugün Dr rutin kontrol vardı ondan biraz geç sorabildim 🥰🥰
Aynen canım benim pasamda kıymetli tombıgım benim bende seni gormeden cok sevdim valla 🥰♥️♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlumunda yeni doğduğunda gögüs ucu öyleydi Dr beze senin sütünden geçen hormonlardan dolayı demişti kendi kendine geçti şimdi sen yazınca aklıma geldi canım
İnsallah gecer canım ınternetten bakınca lenf tumur olabilir kansere cevıır falan deyince cok korktum

Ayy yok bacım Alparslan Bi büyüsünde sonrası Allah kerim şimdi tam oyun ilgi zamanı ona haksızlık etmek istemiyorum ben her nekadar böyle düşünsemde babası kardeşi olsun diyor Allah sonumuzu hayr etsin inşaAllah her an kızlar hamileyim postu atabilirim 😂😂😂
Pasama ne dedi doktor canım nasıl gectı kontrolu

Ee nolucak ya olsun bi kız kardeşi 😄
Ya oluyormusin bişey kaçmış ola bilirmi kıymetli dükkana 😆

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun oglumun kafasının arka kısmında sislik fark ettim ınternetten baktım lenf bezi falan diyor enfeksiyon gecıren cocuklarda olur falan diyor oglum da enfeksiyon oldu acaba ondan mı yoksa tümur falan mıdır korktum okuyunca 🥺🥺😔😔
Canım lenf bezesidir benim boynumun her yerinde dolu ama yine de bi doktora git önemli bişey değildir internete bakma hiç yeğeniminde boynunda var iki üç tane acıyorsa yağ bezeside olabilir boya sıkıntıya sokma kendini

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım benim pasamda kıymetli tombıgım benim bende seni gormeden cok sevdim valla 🥰♥️♥️

İnsallah gecer canım ınternetten bakınca lenf tumur olabilir kansere cevıır falan deyince cok korktum

Pasama ne dedi doktor canım nasıl gectı kontrolu
Allah korusun bacım dedim ya İnternete kalacak olsaydık ben şimdi kanserden ölmüştüm ne arasam sonu kanserle bitiyordu psikolojimi bozuyorum şimdi bakmıyorum hiç geçer Allahın izniyle en kısa zamanda inşaAllah 🤗

Allah korusun bacım dedim ya İnternete kalacak olsaydık ben şimdi kanserden ölmüştüm ne arasam sonu kanserle bitiyordu psikolojimi bozuyorum şimdi bakmıyorum hiç geçer Allahın izniyle en kısa zamanda inşaAllah 🤗
İyi kuzum rutin kontroldü huzursuzluğu dişten dolayı dedi herhangi sıkıntı yok şükür kan sayımı falan bakıldı sünnetten sonra pipisini ucu çıkmadı hiç o biraz kafama takılmıştı normal dedi yaşına kadar böyle olması kilolu bebeklerde böyle olabiliyormuş herşey yolunda şükür 😍😍

Ee nolucak ya olsun bi kız kardeşi 😄
Ya oluyormusin bişey kaçmış ola bilirmi kıymetli dükkana 😆
Erken daha kuzum yoksa bende tek çocuğa karşıyım kardeş olmak çok güzel çünkü 🤩🤩 yok yok önlem tam ama heran herşey olabilir 😂😂😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Huhuvvvvvv💃💃🤣🤣bebegin usluysa bence hemen yap ikisi arkadasca büyüsünler oynasinlar paylaşsınlar canım benim kiz cok aksiydi oyuzden cesaret edemedim smdi 4 yasinda hala cok aksi ama bana bi deli cesareti geldi ve hamileyim🤩🤩🤣🤣arayi cok acmak cok kotu olur her açıdan kizim smdiden kardesim kardesim deyip duruyor bakalim cok heyecanli 🥰

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar bugun oglumun kafasının arka kısmında sislik fark ettim ınternetten baktım lenf bezi falan diyor enfeksiyon gecıren cocuklarda olur falan diyor oglum da enfeksiyon oldu acaba ondan mı yoksa tümur falan mıdır korktum okuyunca 🥺🥺😔😔
Korkma canım.Benim çocuklarımda bebekken enfeksiyon geçirdiğinde aynı şişlikler oluyordu.Sonradan geçiyor.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Huhuvvvvvv💃💃🤣🤣bebegin usluysa bence hemen yap ikisi arkadasca büyüsünler oynasinlar paylaşsınlar canım benim kiz cok aksiydi oyuzden cesaret edemedim smdi 4 yasinda hala cok aksi ama bana bi deli cesareti geldi ve hamileyim🤩🤩🤣🤣arayi cok acmak cok kotu olur her açıdan kizim smdiden kardesim kardesim deyip duruyor bakalim cok heyecanli 🥰
Kızzz durun heyecanlandırmayın beni 😂😂😂😂 canım MaşaAllah oğlum gerçekten çok akıllı genel olarak ama sezeryan oldum ya ben oğlum daha 8 aylık ikinci hamilelik ve sezeryan için çok erken değil mi 🤦‍♀️😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar