Kafa arkası sislik 😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Kafa arkası sislik 😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,484 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafa arkası sislik 😔😔😔😔
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Cok canım ya vurma degil ıcten yag bezesı gibi dukunca oynuyor ıcınde 2 tane bezelye kadar var onceden yoktu hep bakarım bugun fark ettim ınsallah birsey olmaz yarın hemen goturecem 😔😔
Oynuyorsa korkma canım yağ bezesidir o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum karın büyümesi doğum falan karnın kasıldığı için en az 1 yıl geçmesi gerekiyor diye biliyorum ama tabiki hemen ardından doğuranlarda var zor mu bilmiyorum neyse konumuz bu olmamalı 😂😂😂😂😂
Hmmm anladim kuzum vala bilemedim ki doktorlar sezeryan arasi ne kadar olmali diyor acaba🤔
2 sezeryan arası 2 yıl olmalı kızlar rahim yırtılması veya erken doğum riski oluşturuyor erken gebelik riskli gebelik sınıfında sayılıyorsunuz risk olmasa bile 😊

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oynuyorsa korkma canım yağ bezesidir o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 sezeryan arası 2 yıl olmalı kızlar rahim yırtılması veya erken doğum riski oluşturuyor erken gebelik riskli gebelik sınıfında sayılıyorsunuz risk olmasa bile 😊
Teşekkürler begümüm bilgilendirmen için🤗 gizemmmm 2 yıl sonraya kaldı bu iş 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar