Sorum var Kalça ultrasonu

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Kalça ultrasonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça ultrasonu
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚
Dün kontrole gittik kızıma kalça ultrasonu çekildi sol kalçaya tip 2 dendi sonra doktora çıktık sol kalçanin kemiğinin içe doğru olduğunu söyledi yukarı ve içe doğru olsaydı kalça cikikligi olurdu ama bununki öyle değil dedi iki bez kullan herkese çocuğu verme ayakları üstüne durmasın gazını karnından al kucağa alırken elini iki bacak arasına koyup al dedi biz önlem alalım ilerde Allah korusun alçıya falan alınmasın dedi çok endişelendim böyle bir şey başına gelen var mı
Canım doktor ne dediyse yap hiçbirşey olmaz geçer inşallah önlem alınması için demiş💙

Dün kontrole gittik kızıma kalça ultrasonu çekildi sol kalçaya tip 2 dendi sonra doktora çıktık sol kalçanin kemiğinin içe doğru olduğunu söyledi yukarı ve içe doğru olsaydı kalça cikikligi olurdu ama bununki öyle değil dedi iki bez kullan herkese çocuğu verme ayakları üstüne durmasın gazını karnından al kucağa alırken elini iki bacak arasına koyup al dedi biz önlem alalım ilerde Allah korusun alçıya falan alınmasın dedi çok endişelendim böyle bir şey başına gelen var mı
Bizde iki bez taktik doktor ultrasondan sonra bilgi verme tenezzülünde bulunmadı avakadosunu yiyip saçlarını taramakla meşguldü bize bir Oran söylemedi Sadece 2 bez takın dedi kuzum ben sürekli kontrol ettim bacaklarını uzunluk kısalık var mı diye şuanda neredeyse 1 yaşında ellerinden tutup yürütüyorum bir sorun görünmüyor büyüdükçe vücudu yerine oturuyor. Birşey olmaz Allah'ın izniyle korkma ileriki kontrollerinde doktora danışırsın tekrar. Normalde de tam kundak yapmak pek sağlıklı değil yarım kundak en iyisi

zehra&duru

Kayıtlı Üye
rank
Tedavi nasıl ilerliyor acaba, bandaj vs önerdi mi bize bandaj takıldı.

bir melek annesi 🧚

Kayıtlı Üye
rank
Bize de kalça çıkığı var demişlerdi iki bez kullandık bir süre sonra kontrole gittiğimizde doktor kalça çıkığı yokki beden böyle yapmışlar denmişti yani sorun olmaz ins iki bez de büyük çözüm oluyo ise yariyo Allah şifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar