Sorum var Kalp atışı duyamadık

• Konbuyu başlatan Nonni
  • Toplam 54 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nonni tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,190 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Nonni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asiyee
N

Nonni

Guest
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy canım benimmm beni unutmamışsin çok teşekkürler veee bizim bebis biraz nazli cikti😊kalp atışı duyamadık ama bi kipirtilar var dedi doktorumuz çok şükür ❤🧿 cok kucuk henuz dedi.2 gun sonra tekrar cagirdi.ölçümlere göre büyümüş kuzum🧿moralimiz yerine geldi bu günlere şükürler olsun Allahim kimsenin kucagini bos bırakmasın..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canim bazi doktorlar gerçekten ne kadar da profesör olsa da abuk abuk konusabiliyorlar. İnşallah bebeklerimiz bize sıkıca tutunurlar.saglikla kucagimiza verdikleri günü düşünmek istiyorum artik..vee gerçekten sıkı bir sinavdan gectik. Seninki de zor bir sinavmis ama dedigin doğru birseyler nasipte varsa olacak zaten..
Ayy çok sevindim yemin ederim Kendi oğlunun kalp atışını duyduğum an gibi mutluluk kapladı içimi 😍😍 hadi hayırlısı ile o pıt pıt sesi en kısa sürede duyacaksin. 🤲🏻❤️

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım benimmm beni unutmamışsin çok teşekkürler veee bizim bebis biraz nazli cikti😊kalp atışı duyamadık ama bi kipirtilar var dedi doktorumuz çok şükür ❤🧿 cok kucuk henuz dedi.2 gun sonra tekrar cagirdi.ölçümlere göre büyümüş kuzum🧿moralimiz yerine geldi bu günlere şükürler olsun Allahim kimsenin kucagini bos bırakmasın..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canim bazi doktorlar gerçekten ne kadar da profesör olsa da abuk abuk konusabiliyorlar. İnşallah bebeklerimiz bize sıkıca tutunurlar.saglikla kucagimiza verdikleri günü düşünmek istiyorum artik..vee gerçekten sıkı bir sinavdan gectik. Seninki de zor bir sinavmis ama dedigin doğru birseyler nasipte varsa olacak zaten..
Cook mutlu oldum canim🥰duyacaksın inşallah

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Allah hepinizden razı olsun ne muradiniz varsa versin..deliricek gibi oldugumda hep moral verdiniz sagolun eksik olmayin canlarim.zaten duygusalim aglarim hee😊🥰🧿♥️♥️♥️♥️iyiki varsiniz⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

Tüm sayfalar yüklendi.