Sorum var Kalp atışı duyamadık

• Konbuyu başlatan Nonni
  • Toplam 54 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nonni tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,232 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Nonni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asiyee
N

Nonni

Guest
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi
Normaldir inşallah moralinizi bozmayın benim gittiğim doktorlarım hiçbiri dinletmiyordu taki 20. Haftada özelde rica ettim öyle duyabildik senin daha ilk haftalar normaldir 😊

Elif.

Kayıtlı Üye
rank
Banada kalp atışı için dış gebelik dediler 10 . Haftada gayet net duyduk şuan 29 haftalığım hiç takma kimseyi bekle

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Normaldir inşallah moralinizi bozmayın benim gittiğim doktorlarım hiçbiri dinletmiyordu taki 20. Haftada özelde rica ettim öyle duyabildik senin daha ilk haftalar normaldir 😊
Dinlemeyi geçtim zaten kalp atışı görülmemesi tedirgin ediyor beni. Doktorumu da tedirgin etti ki komaya soktu beni kacgundur :((
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada kalp atışı için dış gebelik dediler 10 . Haftada gayet net duyduk şuan 29 haftalığım hiç takma kimseyi bekle
Ahh Elifim benim hersey normal gorunuyor tek olmayan kalbin atmaya baslamasi.
Kızımız olursa ismi Elif olacakti

Ahh Elifim benim hersey normal gorunuyor tek olmayan kalbin atmaya baslamasi.
Kızımız olursa ismi Elif olacakti
İnşallah tez zamanda duyarsın minik kalp atışlarını 🤲
Allah razı olsun amin canim inşallah

Canım 8. 9. Haftaya kadar duyarsın stres yapma 🫶

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Canım 8. 9. Haftaya kadar duyarsın stres yapma 🫶
Teşekkür ederim canım inşallah duyarim. Benimki tüp bebek oldugu icin gec dollenme durumu da söz konusu degil ustelik 5 gunluk bir embrio oldugu icin stres yapmamak elde degil.gergin ve heyecanla bekliyoruz bakalim.

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım inşallah duyarim. Benimki tüp bebek oldugu icin gec dollenme durumu da söz konusu degil ustelik 5 gunluk bir embrio oldugu icin stres yapmamak elde degil.gergin ve heyecanla bekliyoruz bakalim.
Tabi gec döllenme degil ama gec yerleşmiş ,tutunmuş olabilir kuzum, 5 gunluk emriyo ama belki 24 saatte tutuntu sana belki de36 saatte 🌸

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Tabi gec döllenme degil ama gec yerleşmiş ,tutunmuş olabilir kuzum, 5 gunluk emriyo ama belki 24 saatte tutuntu sana belki de36 saatte 🌸
Doğrudur canim ne zaman tutundu bilmiyorum ama cok şükür şimdiye kadar bir sikayetimde olmadı. Yarin aksama dogru yine bakicaz kalp atışına guzel haberler veririm inşallah. 🧿❤⚘⚘⚘

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur canim ne zaman tutundu bilmiyorum ama cok şükür şimdiye kadar bir sikayetimde olmadı. Yarin aksama dogru yine bakicaz kalp atışına guzel haberler veririm inşallah. 🧿❤⚘⚘⚘
İnşallah kuzum bekliyorum hayirli haberlerini

Unutma 8.hqftada bile duyulur,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar