Sorum var Kalp atışı duyamadık

• Konbuyu başlatan Nonni
  • Toplam 54 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nonni tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Nonni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asiyee
N

Nonni

Guest
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bu süreçte doktor cok onemli gercekten,sen üzülme kuzum,içini ferah tut,inşaallah haftaya duyarsın ben inanıyorum 💞🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve bu süreçte ne doktor ne aile..senin moralini bozuyorsa uzak dur.. Bende geçtim süreçten,insanin kendi içinde verdiği mücadele den cok onlar yoruyor
Ailem iyi davraniyor ama ben buluttan nem kapiyorum :((

Tüp bebek mi kuzum senin
Evet tüp bebek canım.

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim desteğin icin..hoca moralimizi bozunca baska bir doktora daha gitmistik o da kalp atisi gormedi ölçüm yapti. Bugun tekrar gittim tekrar olcum yapildi tabiki kalp atisi gorulmedi ama olcumlerde artma var dedi.. yaşıyor yani kuzum. Yada de halime acidi moral olsun diye böyle konustu. Artik kime inanacagimi bilmiyorum.
Kuzum mesela bende hamile oldugumu öğrendim, başladı benim kayinnam miden bulamıyor mu diye ,yok dedim bende inanmıyor musun hamileyim dedim yani tüm testler oyle,sonra dedi yok güvenemiyorum..sinir krizi geçirdim.. neyse o gun hemen hastaneye gittim daha 5 haftalik mecbur alttan baktılar kese vardi Küçücük..dedi 7-8 de kalp atışını duyarız demişti, oyle oldu..diyeceğim o ki sana moral vermeyen insanlari hic dinleme,bu surede en cok buna ihtiyacı oluyor insanın..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok korkuyorum iyice asabilestim.. cok cabuk sinirleniyorum sanki dunya uzerime geliyor..o bebegi bana transfer eden koskoca hocanin umutsuz konuşması hic aklimdan cikmiyor :(
Stres çok etkiler ama hem seni hem miniğin olabildiğince stres ve sinirden uzak dur canım

Mia

Kayıtlı Üye
rank

Evet tüp bebek canım.
Ahh anlıyorum canım, bende daha kucağıma almadım ama,sanki hiç anne olamayacak gibi hissederdim, hep kötü birsey olacak gibi,çünkü ilk gebelik kimyasal olmustu..sen korkma tutunmuş meleğin sana,inşallah duyacaksın,bi zman sonra diyeceksin sende keske uzmeseydim kendimi diye🤲

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum mesela bende hamile oldugumu öğrendim, başladı benim kayinnam miden bulamıyor mu diye ,yok dedim bende inanmıyor musun hamileyim dedim yani tüm testler oyle,sonra dedi yok güvenemiyorum..sinir krizi geçirdim.. neyse o gun hemen hastaneye gittim daha 5 haftalik mecbur alttan baktılar kese vardi Küçücük..dedi 7-8 de kalp atışını duyarız demişti, oyle oldu..diyeceğim o ki sana moral vermeyen insanlari hic dinleme,bu surede en cok buna ihtiyacı oluyor insanın..
Son adet tarihime gore 6+5 gunluk oldu. Bugun yuzuk şeklini gordum ilk defa. Ailem moralimi bozmuyor ama ozellikle eşim cok uzulmesine rağmen boyle ortada bisey yokmus gibi davranmasina cok sinirleniyorum..ben aglamak istiyorum belki..belki bagirmak istiyorum..zaten yapiyorum bunlari ama anlayis bekliyorum..bilmiyorum iyi degil psikolojim. Mutlu olamıyorum mutlu olmaya hic hakkim yokmus gibi geliyor:(

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Son adet tarihime gore 6+5 gunluk oldu. Bugun yuzuk şeklini gordum ilk defa. Ailem moralimi bozmuyor ama ozellikle eşim cok uzulmesine rağmen boyle ortada bisey yokmus gibi davranmasina cok sinirleniyorum..ben aglamak istiyorum belki..belki bagirmak istiyorum..zaten yapiyorum bunlari ama anlayis bekliyorum..bilmiyorum iyi degil psikolojim. Mutlu olamıyorum mutlu olmaya hic hakkim yokmus gibi geliyor:(
Kuzuzm hiç birini takma sen şuan stresten uzak dur uzuten bebeğini etkiler stres ve üzüntü herşey güzel olacak Allah'ın izniyle 🤲

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Bende ağladığımda esim ne oldu da neden ağlıyorsun dedi diye bi bağırdım sonunda canım ağlamak istiyor,birak rahat rahat aglayim diye,ortada birsey yokken..geliyor oyle arada hormonlar hızla yükseliyor..bazen sırf eşim de sormasın diye gece salonda aglamistim🤦‍♀️

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bu süreçte doktor cok onemli gercekten,sen üzülme kuzum,içini ferah tut,inşaallah haftaya duyarsın ben inanıyorum 💞🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve bu süreçte ne doktor ne aile..senin moralini bozuyorsa uzak dur.. Bende geçtim süreçten,insanin kendi içinde verdiği mücadele den cok onlar yoruyor

Tüm sayfalar yüklendi.