Sorum var Kalp atışı duyamadık

• Konbuyu başlatan Nonni
  • Toplam 54 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nonni tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,223 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Nonni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asiyee
N

Nonni

Guest
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi

nonni

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum bekliyorum hayirli haberlerini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Unutma 8.hqftada bile duyulur,
Sagolun canlarım bana moral olmak icin verdiginiz çaba beni nasil duygulandiriyor bir bilseniz..Allah güzel gönlünüze göre versin hepinizin iyiki varsiniz😊😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur canim ne zaman tutundu bilmiyorum ama cok şükür şimdiye kadar bir sikayetimde olmadı. Yarin aksama dogru yine bakicaz kalp atışına guzel haberler veririm inşallah. 🧿❤⚘⚘⚘
İnslqlqh canım yarın 4 gözle bekliyorum kalp atışı duydum demeni 😍😍

Asiyee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Son adet tarihime gire 6 haftalik hamileyim ama tüp bebek ile hamile kaldim. Tam 6 hafta sonra doktorum keseyi yolk sac ve bebegi gordu ama kalp atisini gormedigini soyledi. 1 hafta sonra tekrar bakalim dedi ama bunlar normal demedi. Moralimizi cok bozdu.benzer tecrubeleriniz var mi
Bende 7 haftalık hamileyim benimde bebeğimin kalp atışı yok dedi ama normal dedi çünkü daha küçük olduğu için kalp atışı olmaz dedi 9 haftalıkken kesin beli olur dedi 2 hafta sonra yine gel dedi o zaman olur yani sende korkma inşallah Allah'ın izniyle sıkıntı çıkmaz küçük olduğu için öyledir canım🥰

nonni

Kayıtlı Üye
rank
İnslqlqh canım yarın 4 gözle bekliyorum kalp atışı duydum demeni 😍😍
Ahhhh inşallah canım benim inşallah 🙏🙏🙏

Bende 7 haftalık hamileyim benimde bebeğimin kalp atışı yok dedi ama normal dedi çünkü daha küçük olduğu için kalp atışı olmaz dedi 9 haftalıkken kesin beli olur dedi 2 hafta sonra yine gel dedi o zaman olur yani sende korkma inşallah Allah'ın izniyle sıkıntı çıkmaz küçük olduğu için öyledir canım🥰
Asiyecim merhaba teşekkür ederim mesajin icin valla yuregime su serpti mesajin ama benim doktorum ayni zamanda bu bebegi bana transfer eden hoca. Oyle bi aciklama yapmadan yolladi bizi.1 hafta sonra gelin bakalim dedi.olcu falan hicbisey bakmadi.oyle seyler oldugunu bile bilmiyoduk.crl falan ondan sonra gittigim dr dan ogrendim. Tup bebek doktoruma peki haftaya kalp atisi duyma ihtimalimiz var mi dedim cok kucuk bir ihtimal dedi ve resmen enkaza donduk eşimle. Gerçekten o anı unutmak öyle zor ki..oysa ellerini opecektim hocamin..simdi ise eger bosuna bizi strese soktuysa yuzunu bile gormek istemiyorum .
Yarin baska bir dr a gidicem.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Asiyecim merhaba teşekkür ederim mesajin icin valla yuregime su serpti mesajin ama benim doktorum ayni zamanda bu bebegi bana transfer eden hoca. Oyle bi aciklama yapmadan yolladi bizi.1 hafta sonra gelin bakalim dedi.olcu falan hicbisey bakmadi.oyle seyler oldugunu bile bilmiyoduk.crl falan ondan sonra gittigim dr dan ogrendim. Tup bebek doktoruma peki haftaya kalp atisi duyma ihtimalimiz var mi dedim cok kucuk bir ihtimal dedi ve resmen enkaza donduk eşimle. Gerçekten o anı unutmak öyle zor ki..oysa ellerini opecektim hocamin..simdi ise eger bosuna bizi strese soktuysa yuzunu bile gormek istemiyorum .
Kuzum ne yaptın duydun mu miniğin kalp atışını 😍😍 ay inslqlqh duymussundur.

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım içini ferah tut bazen döllenme geç oluşabilir 1 hafta sonra duyulur

Asiyee

Kayıtlı Üye
rank

Canım şimdiki doktorlar gerçekten bakmadan hemen bizi üzüntüye strese sokuyorlar ben ilk başka doktora gittim karnimda başka yere baktı bebeğin burda budur ölmüş dedi sonra doktora sol tarafım ağrıyor burayada bakın dedim baktı dedi ki a budur bebegin burdaymis sadece kalbi atmıyor dedi ben hemen ardindan başka şehire doktoraa gittim daha küçük olduğu için kalp atışı olmaması normal dedi bende bekliyorum haftaya gidecem inşallah sıkıntı çıkmaz bende de sende içini ferah tut Allah'ın dediği olur ilk gittiğim doktor ölmüş dedi ölmüş olsaydı beni eve gondermezdi aldirirdi sadce hap verdi bunu kullan düşük yapmaman icin dedi

Gamze099

Kayıtlı Üye
rank
Canım seninki tüp bebek diye peki bisi diyemem ama ben 6+3 ken kese gördük kalp atışını duymadık 2 hafta sonra gittim yeni yeni duyduk birde ilk haftalar günü gününü tutmuyor büyüdükçe gününü yakalıyor tam son adet tarihine geliyor zaten hesaplaman doktorların kimisi öyle heleki devletse hiç gerilme canini sıkma bak ne güzel gebesin dua et bol bol kendine

nonni

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ne yaptın duydun mu miniğin kalp atışını 😍😍 ay inslqlqh duymussundur.
Ayy canım benimmm beni unutmamışsin çok teşekkürler veee bizim bebis biraz nazli cikti😊kalp atışı duyamadık ama bi kipirtilar var dedi doktorumuz çok şükür ❤🧿 cok kucuk henuz dedi.2 gun sonra tekrar cagirdi.ölçümlere göre büyümüş kuzum🧿moralimiz yerine geldi bu günlere şükürler olsun Allahim kimsenin kucagini bos bırakmasın..

Canım şimdiki doktorlar gerçekten bakmadan hemen bizi üzüntüye strese sokuyorlar ben ilk başka doktora gittim karnimda başka yere baktı bebeğin burda budur ölmüş dedi sonra doktora sol tarafım ağrıyor burayada bakın dedim baktı dedi ki a budur bebegin burdaymis sadece kalbi atmıyor dedi ben hemen ardindan başka şehire doktoraa gittim daha küçük olduğu için kalp atışı olmaması normal dedi bende bekliyorum haftaya gidecem inşallah sıkıntı çıkmaz bende de sende içini ferah tut Allah'ın dediği olur ilk gittiğim doktor ölmüş dedi ölmüş olsaydı beni eve gondermezdi aldirirdi sadce hap verdi bunu kullan düşük yapmaman icin dedi
Aynen canim bazi doktorlar gerçekten ne kadar da profesör olsa da abuk abuk konusabiliyorlar. İnşallah bebeklerimiz bize sıkıca tutunurlar.saglikla kucagimiza verdikleri günü düşünmek istiyorum artik..vee gerçekten sıkı bir sinavdan gectik. Seninki de zor bir sinavmis ama dedigin doğru birseyler nasipte varsa olacak zaten..

Tüm sayfalar yüklendi.