Kalp atışı duyamadık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif n tarafından oluşturulan Kalp atışı duyamadık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,994 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kalp atışı duyamadık
Konbuyu başlatan Elif n
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Elif n

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şuan 7+4 haftalık hamileyim 6.haftada gittiğimde kese görmüştük 2 gün önce de bebeği gördük kalp atışı yoktu. Doktor haftaya duymazsak kürtaj dedi. İlk gebeliğim de boş gebelikte çok korkuyorum bu gün başka bir hastaneye gitsem mi duyar mıyım sizce
Canm 8. Haftada net belli olur duyarsın inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bekle istersen benimde gittiğimde kalp atışını normal ultrasonda hiç göremedi yerleşme yerinden dolayı alttan bakınca görebildi hemen sende ikiside bakıldı mı çünkü gerçekten üstten baktığında hiç bişekilde kalp atışı gözükmüyordu

Elif n

Kayıtlı Üye
rank
Canım bekle istersen benimde gittiğimde kalp atışını normal ultrasonda hiç göremedi yerleşme yerinden dolayı alttan bakınca görebildi hemen sende ikiside bakıldı mı çünkü gerçekten üstten baktığında hiç bişekilde kalp atışı gözükmüyordu
Üstten göremediği için alttan baktı bebeği gördü ama kalp atışını göremedik😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım alttan muayene olsaydın, o zaman duyulurdu. İnşallah sagliklidir 🙏
Alttan baktı en son bebeği gördük ama kalp atışı göremedik 😔

Canım alttan muayene olsaydın, o zaman duyulurdu. İnşallah sagliklidir 🙏
Kaçıncı haftada duydunuz kalp atışını

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Üstten göremediği için alttan baktı bebeği gördü ama kalp atışını göremedik😔

Kaçıncı haftada duydunuz kalp atışını
Ben 6.haftada kese gördüm bebek yoktu 8.haftada bebeği gördüm canım kalp atışını da o zaman duydum biraz daha bekle bi hafta iki hafta canım dua et hayırlısı olsun hakkınızda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar