Sorum var Kan uyuşmazlığı iğnesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı iğnesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 788 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı iğnesi?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar, 35.+6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim, kan uyuşmazlığı iğnesi yapılmadı bana, devlete gidiyordum hiç bisi demediler, şuan özele gidiyorum onlarda sormadı hiç, acaba bu haftada da yapılır mı ki. Kan grubum B+, eşimin ise A+

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar, 35.+6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim, kan uyuşmazlığı iğnesi yapılmadı bana, devlete gidiyordum hiç bisi demediler, şuan özele gidiyorum onlarda sormadı hiç, acaba bu haftada da yapılır mı ki. Kan grubum B+, eşimin ise A+
Benim 0- eşimin A+ bebeğin kanı eğer düzgün oluşursa iğne yapmıyorlar bana yapmadılar mesela kızımın kanı A- oldu çünkü ama doğumdan sonra kan uyuşmazlığına bağlı ağır bir sarılık geçirdi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum benimde 0 esimim A bize ignr yapilmadi ama kizim dogumdan sonra agir bir sarilik geçirdi benimle kani uyuşmadığı icin 3 gun fototerabide kaldı bu konuyu bence doktoruna şöyle

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bizimki.de aynı bize de yapılmadı uyuşmazlık yoktu çünkü sendendokturuna danış istersen bir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum benimde 0 esimim A bize ignr yapilmadi ama kizim dogumdan sonra agir bir sarilik geçirdi benimle kani uyuşmadığı icin 3 gun fototerabide kaldı bu konuyu bence doktoruna şöyle
Canm merhabalar postu acanla bizimki de aynıydı uyuşmazlık yoktu yapmadılar üçün de de

Canım bizimki.de aynı bize de yapılmadı uyuşmazlık yoktu çünkü sendendokturuna danış istersen bir

Canm merhabalar postu acanla bizimki de aynıydı uyuşmazlık yoktu yapmadılar üçün de de
Birisi negatif birisi pozitif de de uyuşmazlık oluyor diye biliyorum iki pozitif de olmaz diyebilirim bizde de olmdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar