Sorum var Kan uyuşmazlığı iğnesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı iğnesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı iğnesi?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım bizimki.de aynı bize de yapılmadı uyuşmazlık yoktu çünkü sendendokturuna danış istersen bir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm merhabalar postu acanla bizimki de aynıydı uyuşmazlık yoktu yapmadılar üçün de de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birisi negatif birisi pozitif de de uyuşmazlık oluyor diye biliyorum iki pozitif de olmaz diyebilirim bizde de olmdi
🥰

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar, 35.+6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim, kan uyuşmazlığı iğnesi yapılmadı bana, devlete gidiyordum hiç bisi demediler, şuan özele gidiyorum onlarda sormadı hiç, acaba bu haftada da yapılır mı ki. Kan grubum B+, eşimin ise A+
Benimkiside kan uyuşması var ben ilk oldum doğumdan sonra çocuğun kanına bakıp yine vurucaklar ama bunu sana söylemesi gerekiyorlardi ben kan verdim sonuç negatif çıktı iğne vurdular

esra.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar, 35.+6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim, kan uyuşmazlığı iğnesi yapılmadı bana, devlete gidiyordum hiç bisi demediler, şuan özele gidiyorum onlarda sormadı hiç, acaba bu haftada da yapılır mı ki. Kan grubum B+, eşimin ise A+
Bizde de kan uyuşmazligi var ama bildiğim anne negatif baba pozitif se kan uyuşmazligi oluyor bizim öyle. Ve igneside 28. Haftada yapıldı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya anldm.canim bizde olmadı ya çok şükür canım canm çocuğun bir tane degilmmi. ? Kaç aylık rahatı iyi mi ?
Çok şükür bitanem aman olmasında zaten. Uzamış sarılık riski oluyor çünkü. Evet bebeğim 1 tane 8 aylık diş çıkarıyoruz orta kulak iltihabı oldu maalesef. Birkaç gündür ilaç kullanıyoruz şimdide dilini ısırıp ağlıyor 😂 diş huysuzluğu üzerinde hepsi bir şişmiş. Sen nasılsın senin kaç çocuk var nasıllar?

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok şükür bitanem aman olmasında zaten. Uzamış sarılık riski oluyor çünkü. Evet bebeğim 1 tane 8 aylık diş çıkarıyoruz orta kulak iltihabı oldu maalesef. Birkaç gündür ilaç kullanıyoruz şimdide dilini ısırıp ağlıyor 😂 diş huysuzluğu üzerinde hepsi bir şişmiş. Sen nasılsın senin kaç çocuk var nasıllar?
Ya masallah Allah'ım size bağışlasın canım benim ❤️ oyy kıyamam ya boncuk inşallah bir şeyde hepsini cikartr rahatlar ya dişin çıkması da çürümesi de ızdırap ya ben neler çektim bana da uzun zaman oldu oğlum 6 yaşına girdiği hafta kızım doğacak iki çocuğum olacak canım yeniden uykusuz sancılı geceler başlayacak 😂 daha geçmedi mi kulağı ya bnmkinzorla düzeldi damla ve antibiyotik kullndm oğlum da yarn bir hafta oluyor zorla düzeldi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya masallah Allah'ım size bağışlasın canım benim ❤️ oyy kıyamam ya boncuk inşallah bir şeyde hepsini cikartr rahatlar ya dişin çıkması da çürümesi de ızdırap ya ben neler çektim bana da uzun zaman oldu oğlum 6 yaşına girdiği hafta kızım doğacak iki çocuğum olacak canım yeniden uykusuz sancılı geceler başlayacak 😂 daha geçmedi mi kulağı ya bnmkinzorla düzeldi damla ve antibiyotik kullndm oğlum da yarn bir hafta oluyor zorla düzeldi
Oy maşallah sübhanallah. Rabbim ikisinide size bağışlasın analı babalı büyüsünler inşallah ❤️ henüz geçmedi bitanem 5 gün oldu zaten ama toplu diş çıkarıyor alttan 1 tane çıktı üstlerde şiş şuan bende damla, antibiyotik, iburamin kullanıyorum ama diş ağrıları mahvediyor çocuğu. Şimdide bilmiyor ya dilini ısırıyor iğne gibi dişi batıyor basıyor çığlığı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oy maşallah sübhanallah. Rabbim ikisinide size bağışlasın analı babalı büyüsünler inşallah ❤️ henüz geçmedi bitanem 5 gün oldu zaten ama toplu diş çıkarıyor alttan 1 tane çıktı üstlerde şiş şuan bende damla, antibiyotik, iburamin kullanıyorum ama diş ağrıları mahvediyor çocuğu. Şimdide bilmiyor ya dilini ısırıyor iğne gibi dişi batıyor basıyor çığlığı
Sağol teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ kızıma da az kaldı çok şükür ❤️ toplu diş de çok zor ya ya dili de acır kıyamam ya sana da zor ona da ya kıyamam bir kurtulsaydi kuzucuk ya ilaçlat olmasa halimiz kötü onunda fazlası zarar keşke hemen iyi olsalar ya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️ kızıma da az kaldı çok şükür ❤️ toplu diş de çok zor ya ya dili de acır kıyamam ya sana da zor ona da ya kıyamam bir kurtulsaydi kuzucuk ya ilaçlat olmasa halimiz kötü onunda fazlası zarar keşke hemen iyi olsalar ya
Maalesef ilaçlar zararlı ama kurtarıcı o başka çaremiz kalmıyor çocuğun uyku düzeni falan kalmadı ağrı kesici içince birkaç saat uyuyabiliyor sadece. Birde dişe sürülen jelden aldım calgel diye oda rahatlatıyor şükür sanada tavsiye ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar