Sorum var Kan uyuşmazlığı iğnesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı iğnesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı iğnesi?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maalesef ilaçlar zararlı ama kurtarıcı o başka çaremiz kalmıyor çocuğun uyku düzeni falan kalmadı ağrı kesici içince birkaç saat uyuyabiliyor sadece. Birde dişe sürülen jelden aldım calgel diye oda rahatlatıyor şükür sanada tavsiye ederim
VAlla ne güzel o jelde çabuk geri çürütme yapıyor demişlerdi ama doğru yanlış bilemem hiç kullanmadım teşekkür ederim canım aklımda kalsın unutursam kızım doğunca fln sorarım yine ❤️ aynen ilaç olmasa ağrıya daynmz biz diş ağrısına dayanamıyoruz el kadar çocuklar ne yapsın vAllahi dişte öyle oluyor az uyuyor ondan sonra yatmıyor huzutsuzluk ah seneler oldu çocuk büyüteli 😂 bir ay sonra başlar maceram

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
VAlla ne güzel o jelde çabuk geri çürütme yapıyor demişlerdi ama doğru yanlış bilemem hiç kullanmadım teşekkür ederim canım aklımda kalsın unutursam kızım doğunca fln sorarım yine ❤️ aynen ilaç olmasa ağrıya daynmz biz diş ağrısına dayanamıyoruz el kadar çocuklar ne yapsın vAllahi dişte öyle oluyor az uyuyor ondan sonra yatmıyor huzutsuzluk ah seneler oldu çocuk büyüteli 😂 bir ay sonra başlar maceram
Valla çürürmü çürümezmi bilemeyeceğim artık deneyip gireceğiz. Bazen benimde deli aklım geliyor hazır bu çocuğa alışıkken ikinciyide yapayım aradan çıksın diye ama gözüm kesmiyor 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Valla çürürmü çürümezmi bilemeyeceğim artık deneyip gireceğiz. Bazen benimde deli aklım geliyor hazır bu çocuğa alışıkken ikinciyide yapayım aradan çıksın diye ama gözüm kesmiyor 😂
Aslında bnve küçükken daha iyi gibi zor ama yıllar sonrası daha zor gibi bnmki de uzun değilde 6 sene işte ne kadar da olsa rahatlığa alıştık biraz 😂 gerckten düşünüyor musn ? Öyle yalandan aklına gelip gdiiyor mu 😂😂 inşallah tersi olur çürütmez canım vAllahi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında bnve küçükken daha iyi gibi zor ama yıllar sonrası daha zor gibi bnmki de uzun değilde 6 sene işte ne kadar da olsa rahatlığa alıştık biraz 😂 gerckten düşünüyor musn ? Öyle yalandan aklına gelip gdiiyor mu 😂😂 inşallah tersi olur çürütmez canım vAllahi ya
Sadece öyle duydum ha yanlış anlama dediğim için ❤️ belki yalandr belki doğru

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sadece öyle duydum ha yanlış anlama dediğim için ❤️ belki yalandr belki doğru
Ciddi ciddi düşünüyorum kız sonra Yuşa Han'ın hastalıkları falan aklıma geliyor vazgeçiyorum 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ya orası da öyle 😂😂 ama bnde keşke küçükken ikinci de olsaydı diyorum 😂😂 hastalıkta zor yaa bizde de hep gaz oldu full
Bende keşke sadece gaz olsaydı uzamış sarılık, alerji, kanda enfeksiyon, korona, üst solunum yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu, orta kulak iltihabı inşallah bu son olur 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bende keşke sadece gaz olsaydı uzamış sarılık, alerji, kanda enfeksiyon, korona, üst solunum yolu enfeksiyonu, idrar yolu enfeksiyonu, orta kulak iltihabı inşallah bu son olur 😂
Okurken yoruldum he inşallah son olur daha da olmaz vAllahi sana da çocuğuna da yazık kız Allah'ım kıyamam vAlla yaa

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amiinn inşallah valla ikimizde bittik tükendik bide gurbetteyim yardım edecek kimse de yok ikinci bebiş biraz zor benim için 😅
Aynen ya hemde ne tükendiniz ya umarım iyi olur da uzun bir süre hasta olmaz yaa bnde kaynnm fln vat ama bana da ikinci zor gelecek eminim oğlum çok aşırı anneci vAlla

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen ya hemde ne tükendiniz ya umarım iyi olur da uzun bir süre hasta olmaz yaa bnde kaynnm fln vat ama bana da ikinci zor gelecek eminim oğlum çok aşırı anneci vAlla
İnşallah şu diş sorununuda atlatsam benden iyisi olmayacak şuan onunla uğraşıyoruz bakalım. Benim oğlan babaya çok düşkün bütün derdini ben çekiyorum adam babayı seviyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar