Sorum var Kan uyuşmazlığı iğnesi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı iğnesi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı iğnesi?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah şu diş sorununuda atlatsam benden iyisi olmayacak şuan onunla uğraşıyoruz bakalım. Benim oğlan babaya çok düşkün bütün derdini ben çekiyorum adam babayı seviyor 😂
VAllaa oda değişik 😂😂 hiç deme ya bnmkinin eziyeti de sevgisi de bana 😂 inşallah biran önce çıkarda ya kıyamam Ayşenur da aynı dişten dolayı oğlu huzursuz sende Allah'yardımcınız olsun ya bnmki de 6 yaşına girecek yazın özelde tedavi ile dişlerini yaptırdık geçen kutu cola şişesiyle ugrasrkn birine kırdı bugün. Ağrıyor dio 😏😏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
VAllaa oda değişik 😂😂 hiç deme ya bnmkinin eziyeti de sevgisi de bana 😂 inşallah biran önce çıkarda ya kıyamam Ayşenur da aynı dişten dolayı oğlu huzursuz sende Allah'yardımcınız olsun ya bnmki de 6 yaşına girecek yazın özelde tedavi ile dişlerini yaptırdık geçen kutu cola şişesiyle ugrasrkn birine kırdı bugün. Ağrıyor dio 😏😏
Benimkinin biri çıktı diğerleri şiş durdu durdu toplu çıkarıyor manyak. Dişlerimize biz bile dayanamıyoruz çocuklar ne yapsın çok haklılar ama bizdeki sabırda bir yere kadar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benimkinin biri çıktı diğerleri şiş durdu durdu toplu çıkarıyor manyak. Dişlerimize biz bile dayanamıyoruz çocuklar ne yapsın çok haklılar ama bizdeki sabırda bir yere kadar
Aynen öyle hiç deme ya ah bu sene ne çektim bnde haka da devam oğlum da aynı şekilde ya bni bsverde çocuk ağlayınca bnde üzülüyorum vAlla kıyamam yaa toplu daha zorr ya seninki de bayağı garip vAlla hem o ağrılı sancılı zor geçer yaa

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba hanimlar, 35.+6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim, kan uyuşmazlığı iğnesi yapılmadı bana, devlete gidiyordum hiç bisi demediler, şuan özele gidiyorum onlarda sormadı hiç, acaba bu haftada da yapılır mı ki. Kan grubum B+, eşimin ise A+
Gorustunmu kuzum doktorunla herhangi bir problem varmiymis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar