Kanamam var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknuryldz tarafından oluşturulan Kanamam var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,490 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanamam var
Konbuyu başlatan İlknuryldz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ilk hamileliğim çok korkuyorum doktorumda dedi riskli olabilir ama hastanede olmadığı için şimdi gidemiyorum inşallah bisey olmaz😔
Canim nekadar miktarda kan geliyor
Ilk hamileliğim çok korkuyorum doktorumda dedi riskli olabilir ama hastanede olmadığı için şimdi gidemiyorum inşallah bisey olmaz😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün 2 kere ultrasyona verildi bi zararı olmaz dimi ben basurla başka bi bağırsak rahatsızlığı oldum yarın hastaneye gidecem büyük ihtimalle yatış verecekler 1 haftadır lavaboya gidemiyorum zorlandım ondan da olabilir mi acaba
Canim bunun en dogru cevabi ultrasonla testle belli olur o yuzden gorun doktora
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün 2 kere ultrasyona verildi bi zararı olmaz dimi ben basurla başka bi bağırsak rahatsızlığı oldum yarın hastaneye gidecem büyük ihtimalle yatış verecekler 1 haftadır lavaboya gidemiyorum zorlandım ondan da olabilir mi acaba
Canim bunun en dogru cevabi ultrasonla testle belli olur o yuzden gorun doktora

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Gittim düşük tehlikem olduğu söylendi hiç kalkmamam lazimmis😔
Dikkat et kalkma sende cnm stres te yapma Allah büyüktür bnm de ikinci gebeliğimde çok kanamam vardı yarım litre kan geldiği günler oldu bacaklarını yukarda tut Allah büyüktür inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🤲

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim benimde 18 haftalikken olmuştu Dr gittim bana ilaç verdi ve hiç kalk micandedi dusukriskim vardı ve 1 ay yattım hiç kalkmadim tuvalete sadece gitti onun dışında kakmadimsimdi kizim 1 yasinda şimdi git hastaneye büyük ihtimal sanada Dr ilaç verir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar