Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gizemm35 tarafından oluşturulan Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,315 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?
Konbuyu başlatan gizemm35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ne gibi belirtilerin vardı canım hamile olduğunu nasıl öğrendin peki?
Aşırı uyku halim vardı sürekli canım adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyordu. Benden çok eşim şüpheleniyordu hamilesin sen kesin deyip duruyordu beklenen bir bebek değildi bizimki korunduğum halde hamile kaldım eşim içime kurt düşürdü diye kan verdim ilk ay negatif çıkınca bir oh demiştim sonraki ay tam günümde kanamam oldu ama 2 3 gün anca sürdü normale göre baya az geliyordu bide eşim yine başladı kesin hamilesin sen diye ikinci testi de öyle yaptırdım 5 haftalıkmış

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı uyku halim vardı sürekli canım adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyordu. Benden çok eşim şüpheleniyordu hamilesin sen kesin deyip duruyordu beklenen bir bebek değildi bizimki korunduğum halde hamile kaldım eşim içime kurt düşürdü diye kan verdim ilk ay negatif çıkınca bir oh demiştim sonraki ay tam günümde kanamam oldu ama 2 3 gün anca sürdü normale göre baya az geliyordu bide eşim yine başladı kesin hamilesin sen diye ikinci testi de öyle yaptırdım 5 haftalıkmış
Seninki kinder supriz 😂😂😂

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank
Yani üzerine görmüşsün canım anladığım kadarıyla doğrumu ? Kasık ağrısı falan yaşadın mı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yani üzerine görmüşsün canım anladığım kadarıyla doğrumu ? Kasık ağrısı falan yaşadın mı
Benim önceki gebeliklerim hep kanamayla düşük riskiyle geçti canım ilkinde 3 4 ay ikincide 6 aya kadar devam etti kanamalarım başlarda hep riskli sıkıntılı geçiyor benimkiler. Oluyordu ağrılarım adet olacakmışım gibi

Tüm sayfalar yüklendi.