Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gizemm35 tarafından oluşturulan Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,310 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?
Konbuyu başlatan gizemm35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank
Benim önceki gebeliklerim hep kanamayla düşük riskiyle geçti canım ilkinde 3 4 ay ikincide 6 aya kadar devam etti kanamalarım başlarda hep riskli sıkıntılı geçiyor benimkiler. Oluyordu ağrılarım adet olacakmışım gibi

Benim önceki gebeliklerim hep kanamayla düşük riskiyle geçti canım ilkinde 3 4 ay ikincide 6 aya kadar devam etti kanamalarım başlarda hep riskli sıkıntılı geçiyor benimkiler. Oluyordu ağrılarım adet olacakmışım gibi
Benim de bir çok belirtim var canım bu ay üzerine görmüş olabileceğimi düşünüyorum kanamam da farklıydı daha az sürdü ama işte kanda çıkmayınca da şaşırdım ve üzüldüm açıkçası

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim de bir çok belirtim var canım bu ay üzerine görmüş olabileceğimi düşünüyorum kanamam da farklıydı daha az sürdü ama işte kanda çıkmayınca da şaşırdım ve üzüldüm açıkçası
Benim son kanama gördüğüm zaman 21 aralık canım tam 1 hafta sonra kan verdiğimde çıkmıştı. Üzülme yoksa bile zamanı vardır rabbim gönlüne göre versin tez zamanda kucağını doldursun inşallah 🙏

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Elif kpln ne kadar zaman sonra testi yenilediniz başka belirtiniz varmiydi o zamana kadar ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu gün kan testi yaptırdım kan değerim 1.20 çıktı fakat hamilelik belirtilerim fazlasıyla var özellikle sağ kasığımda ağrı ve batmalar im oluyor . Ne yapsam bilemedim 😌
Hiçbir belirtim yoktu gebelik testinde de çıkmıodu kanda 13 haftalıkken çkmştı teste ertesi gün de hastaneye gittim 13 haftalık olduğunu bide cinsiyetini öğrendim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha sen kombo yapmışsın çocuğu ve cinsiyeti aynı anda öğrenerek
Sorma ya 13 haftalık olmş ama kanda ve testte çıkmıodu

Tüm sayfalar yüklendi.