Kanguru kullanımı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kanguru kullanımı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,668 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kanguru kullanımı?
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kullanabilirsin canım kanguru için minimum 2 ayda 3 aylık dolması gerekiyor doldurmak için. Bel bölgesine eşit ağırlık dağıtan kanguru al canim
Bel destekli aldım kuzum o yüzden doğru mu yaptım bilmiyorum ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aysenurum al kesinlikle vallaha benim kardeşim 2bucuk aylıkken kullanmaya başladı çok rahat hatta içinde bile rahatça uyuyor 😘😘😘🥰🥰
Yaa. Sipariş verdim balım 😍😍 inşallah Kayra sever
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten kendi evine taşınacan orda da ilk kattasun
Evet tr balım 10 tane merdiven var 😂😂 bebek arabası ile zor oluyor yanında market var oraya araba ile gitsem bir dert gitmesem bşr dert ondan aldım

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Kayra 4 aylık kanguru almak istiyorum ama hangisini alacağımı ve şuan kullanabilir miyim bilmiyorum deneyimli anneler yardımcı olursa sevinirim 😍
Ya bende alsammıdiye düşünüyorum benim kız 1. Sınfa başladı bide malum hergün okula götürüp getirecem bebek arabasını hergün merdivenden indir çıkart zor oluyor engelli rampası mı ne o yok bide kış geliyor şimdi bile korkuyorum indirirken bebek arasıyla bebekle beraber yuvarlanacam diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya bende alsammıdiye düşünüyorum benim kız 1. Sınfa başladı bide malum hergün okula götürüp getirecem bebek arabasını hergün merdivenden indir çıkart zor oluyor engelli rampası mı ne o yok bide kış geliyor şimdi bile korkuyorum indirirken bebek arasıyla bebekle beraber yuvarlanacam diye
Bence al kuzum ben 10 basamak çin alıyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.