Karın sertleşmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mana. tarafından oluşturulan Karın sertleşmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,815 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın sertleşmesi
Konbuyu başlatan Mana.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba, 23 haftalık hamileyim bu ilk gebeliğim, 17. Haftadan beri bebeğin hareketlerini hissediyorum ve ara ara bazen hergun iki üç kez karnımda yumru gibi kasılmaya bir benzer sertleşme oluyor, bu durumu yaşamış olan annelerin tecrübelerini rica ediyorum

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba, 23 haftalık hamileyim bu ilk gebeliğim, 17. Haftadan beri bebeğin hareketlerini hissediyorum ve ara ara bazen hergun iki üç kez karnımda yumru gibi kasılmaya bir benzer sertleşme oluyor, bu durumu yaşamış olan annelerin tecrübelerini rica ediyorum
Bende de aynı şekil oluyor bende 34 haftalık hamileyim ama neden oluyor bende bilmiyorum

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Ben 14 haftalıktan beri yaşıyorum ve şuan 40+4 hamileyim yani hep yaşadım ve aşırı derecede çoktu

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor yumurta gibi cikiyo ozellikle sırt üstü yattigimda. Bir tarafa toplanıyor heralde diye düşünüyorum veya gernesiyor da olabilir 🥰🥰
Evet aynı şekilde bende de sırt üstü yatinca daha çok oluyor ve yumurta gibi toplanıyor siz kaç haftaliksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorumu aradım yarım saatte bir geliyorsa sürekli sertleşip yumusuyorsa erken doğum sinyali olabilir ama günde dört beş kez olması sorun değil normal kabul edebiliriz dedi umarım çoğalmaz 🙏🙏

Özgee

Kayıtlı Üye
rank
Sizinle aynı haftalarda yaşamaya başladım,ve şuan da da aynı haftadayim, dediğiniz şeyi birebir yaşadım bı sıkıntı yok dedi benim doktorumda . Zaten son bı haftadır o sertleşmeler geçti yerini tekmeye bıraktı 😀

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Sizinle aynı haftalarda yaşamaya başladım,ve şuan da da aynı haftadayim, dediğiniz şeyi birebir yaşadım bı sıkıntı yok dedi benim doktorumda . Zaten son bı haftadır o sertleşmeler geçti yerini tekmeye bıraktı 😀
Tekmeleri hiç durmuyor nereye vuracağı da hiç belli olmuyor o konuda maşallahi var 🤗 umarım benim de geçer ilk gebelik olunca insan daha çok tedirgin yaklaşıyor her duruma

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
B
Bende çok yaşadım canm ama hatırlamıyorum doktorumun ne dediğini

M

Merall

Guest
Benimde bi önceki gebeligimde oluyodu doktor normal dedi 24 haftaliktim 1 hafta sonra dogum yaptim kaybettim bebegimi kasilma oluyo bir yerde toplanıp sertlestiginde rahmi kasiyomus doguma hazirliyonus dinlenmemiz gerekmis simdiki gebeligimde magnezyum kullaniyorum dinleniyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar