Sorum var Karınca sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Karınca sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karınca sorunu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimde öyle bu sene çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynağı alt kat benimkilerfe komando gibi cekyata tırmanıyor bir odada değil her odaya çıkıyor bu gün oturma odasında ise yarın mutfakta öteki gün salonda geçen sene alt kat boştu çok rahattım.bu sene onlardan bana geliyor tek bir yerden değil her yerden çıkıyor parke aralarında kapı esiklerinden

Kaynağı alt kat benimkilerfe komando gibi cekyata tırmanıyor bir odada değil her odaya çıkıyor bu gün oturma odasında ise yarın mutfakta öteki gün salonda geçen sene alt kat boştu çok rahattım.bu sene onlardan bana geliyor tek bir yerden değil her yerden çıkıyor parke aralarında kapı esiklerinden

Benimkinin kaynağı yokki her yerden çıkıyor bıktım

Benimkinin kaynağı yokki her yerden çıkıyor bıktım

Peki ya kaynağı yoksa heryerden çıkıyorsa
Çıktıkları yerlere koy canım etki edecektir yada iyice her yerleri sil

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Ben geçen sene çektim o sorunu evi bastılar geldiği yeri bulup bebek pudrası dök canım artık gelmeyi bırakırlar birde tezgahta yiyecek birşey bırakma kırıntı filan daha çok geliyorlar ama pudra işe yarıyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Kaynanam larda da vardı, seninde dediğin gibi benim de küçüklük ten beri karınca 🐜 fobim var , gördüğüm an kaşınmaya başlıyor vücudum, kayınpederime söyledim ilaç aldı suyla karıştırıp bütün yerlere sıktık sonra birdaha karınca falan görmedim,

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim mutfak tezgahımın altını basmıştı sürekli çıkıyordu, biri bana söyledi çubuk tarçın koy diye bulundukları bölgeye ben hem çubuk hemde toz tarçın koydum tozu heryere yaydım nerelerden geliyorsa arındırdım deneyin isterseniz

Kuzum tek çare evi ilaclatmak başka şekilde gitmezler
Yok ben tarçın döküp arındırdım şükür

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o karınca yemlerini kocakarı işlerini gerçekten bi kenara bırakın ve attığım görseli bulabiliyorsanız bunu alın geceleri çalkalayarak bir çok yere sıkın gün içindede olabilir kokusu biraz ağır çünkü fazla sıkınca sizi bile rahatsız edebilir kapı pencereyi açıp evi havalandırın süpürgelikler dezgah araları her yere sıkın 2-3 kutu alın tüm eve yeter ve bana teşekkür edeceksiniz o kadar etkili bi sprey

Ekli dosyalar

• A11FB88B-0D47-4A56-81A1-B574236BF126.png
    A11FB88B-0D47-4A56-81A1-B574236BF126.png
    265.1 KB · Görüntüleme: 54

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Çıktıkları yerlere koy canım etki edecektir yada iyice her yerleri sil
Siliyorum da yine çıkıyor ne yapsam bilmiyorum

Umarım ilaclatmaya gerek kalmaz

Kaynanam larda da vardı, seninde dediğin gibi benim de küçüklük ten beri karınca 🐜 fobim var , gördüğüm an kaşınmaya başlıyor vücudum, kayınpederime söyledim ilaç aldı suyla karıştırıp bütün yerlere sıktık sonra birdaha karınca falan görmedim,
Aynen öyle biliyor musun kasintidan her yerim kabarıyor her gün elimde elektrikli süpürge çamaşır suyu sirkeli su ile siliyorum ama nereden geliyor bulamadım

Aynen öyle biliyor musun kasintidan her yerim kabarıyor her gün elimde elektrikli süpürge çamaşır suyu sirkeli su ile siliyorum ama nereden geliyor bulamadım
Canım benim mutfak tezgahımın altını basmıştı sürekli çıkıyordu, biri bana söyledi çubuk tarçın koy diye bulundukları bölgeye ben hem çubuk hemde toz tarçın koydum tozu heryere yaydım nerelerden geliyorsa arındırdım deneyin isterseniz

Yok ben tarçın döküp arındırdım şükür
Hemen akşam getirtip denicem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Siliyorum da yine çıkıyor ne yapsam bilmiyorum