Sorum var Karınca sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Karınca sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,418 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karınca sorunu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Haha bendede Kara Fatma diyolar ya ondan var bide hızlı kaciyo mübarekler gecenin bı yarisi karşıma cikiyo ya lavaboda ya mutfakta benim eski ev değil ama cikiyolar

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evinizde karınca var mı benim evimde var ve yuvası yok ev baya eski üçüncü kat ama heryerden çıkıyor her gün çamaşır suyu ile de siliyorum kokusuna gelmez diye geliyor
Tatlim bebek pudrasi dok ama evi supururken silme 10 gun kalsin. Kesin cozum ben oyle hallettim güzergahlarına döküyorsun ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha bendede Kara Fatma diyolar ya ondan var bide hızlı kaciyo mübarekler gecenin bı yarisi karşıma cikiyo ya lavaboda ya mutfakta benim eski ev değil ama cikiyolar
Hamam böceği diyelim. Hz. Fatmaya ayıp olmasın ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar