Karında sertleşme korkutuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Karında sertleşme korkutuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,404 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında sertleşme korkutuyor
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

yagzensln

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum başlayabilirsinz canım doktoruna danışarak benmde vardı geçti bayadır yapmıyor oğlumda çok yaşadım kullanmıyordum meğer çok önemliymiş 25 haftalık olduk şükür

Ayşe yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum başlayabilirsinz canım doktoruna danışarak benmde vardı geçti bayadır yapmıyor oğlumda çok yaşadım kullanmıyordum meğer çok önemliymiş 25 haftalık olduk şükür
Doktoruma söylerim haftaya randevum haftaya kadar bişe olmaz dimi . Yoksa sağlık ocağından da alabilir miyim ki magnezyumu ebeye söylesem bebeğim sertlestikce strese giriyorum

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler . Ben 21 haftalık hamileyim . Karnımda sertleşme yaşıyorum bebeğim döndüğünü düşünüyordum ama okuduklarimdan sonra korktum acile gittim nst ye bağladılar sancım cikmadi . Acaba neden sertleşir ki arkadaşım da ay i hamile onda bu durum yok . Benimki farklı geçiyor . Acaba erken doğum belirtisi mi çok korkuyorum . Bilgisi olan başına gelen varsa benimle paylaşabilir mi
Hamileyken benimde oglum hep toplaniyordu bir yere . Dr. Artik hareketleri artti toplanip esneme hareketleriyle kendine yer aciyor demisti . Seninde oyledir canim uzme kendini 🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler . Ben 21 haftalık hamileyim . Karnımda sertleşme yaşıyorum bebeğim döndüğünü düşünüyordum ama okuduklarimdan sonra korktum acile gittim nst ye bağladılar sancım cikmadi . Acaba neden sertleşir ki arkadaşım da ay i hamile onda bu durum yok . Benimki farklı geçiyor . Acaba erken doğum belirtisi mi çok korkuyorum . Bilgisi olan başına gelen varsa benimle paylaşabilir mi
Merhaba cnm korkma karında sertleşme olur arada bebek bı yerde toplandığı için.. ve kanaman olmadığı sürece korkma her hamileik bir olmaz başkasına bakıp kendine stres yapma bazı şeyleri

Yüsracıkfatma

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma söylerim haftaya randevum haftaya kadar bişe olmaz dimi . Yoksa sağlık ocağından da alabilir miyim ki magnezyumu ebeye söylesem bebeğim sertlestikce strese giriyorum
Merhaba canım bende 25+4 günlük hamileyim geçen hafta bende sürekli farkettim sertleşme ve kasılma olduğunu..şüphelendim özellikle ayakta iken tam göbek deliğinin çevresinde taşgibi toplanılordu fazla ayakta kalamılordum sonra doktoravgittim magnezyum başladık kontrolde bi sıkıntı çıkmadı fakat sertleşme iyi değil dedi doktor ve iğne başlattı..haftada bir iğne yaptırmak.ilk iğneyi olduğum gün akşam çok iyiydik hemen farketti bakalım ne zamana kadar kullanacam.

Ayşe yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bende 25+4 günlük hamileyim geçen hafta bende sürekli farkettim sertleşme ve kasılma olduğunu..şüphelendim özellikle ayakta iken tam göbek deliğinin çevresinde taşgibi toplanılordu fazla ayakta kalamılordum sonra doktoravgittim magnezyum başladık kontrolde bi sıkıntı çıkmadı fakat sertleşme iyi değil dedi doktor ve iğne başlattı..haftada bir iğne yaptırmak.ilk iğneyi olduğum gün akşam çok iyiydik hemen farketti bakalım ne zamana kadar kullanacam.
Ya çok teşekkür ederim ben kaç kere doktora söyledim ama magnezyum başlamadı bana hala sürekli nst ye bağlayıp sancım var mı bakıyor orda da sancım çıkmıyor . Ama günlük hareketlerimi çok kısıtlıyor bu durum çok bunaldım ya .doktoruma direk magnezyum başlayalım mı mi desem acaba hiç bişe demiyor bana .

Tüm sayfalar yüklendi.