Karında sertleşme korkutuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Karında sertleşme korkutuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,405 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karında sertleşme korkutuyor
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Yüsracıkfatma

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok teşekkür ederim ben kaç kere doktora söyledim ama magnezyum başlamadı bana hala sürekli nst ye bağlayıp sancım var mı bakıyor orda da sancım çıkmıyor . Ama günlük hareketlerimi çok kısıtlıyor bu durum çok bunaldım ya .doktoruma direk magnezyum başlayalım mı mi desem acaba hiç bişe demiyor bana .
Şöyle diyebilirsin ...hocam kramplarım oluyor bacaklarım da falan dersen başlatıyor.. ki zaten çoğu doktor kramplar olmadan son zamanlar magnezyum ve kalsiyum başlattırılor..kasılmalara iyi geldiği için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Magnezyumla ne alakasi var bacagina kramp.girmiyor ki.bebek sertlestikce rahime yön verir iyi bisey 32 ustuysen doguma hazirlik yapar
Eğer erken zamanlarda sertlik ve kasılma olması iyi değilmiş tamam son zamanlar 35den sonra zaten beklenen kasılmalar fakat erken xaşlarsa mutlaka magnezyum başlıyorlar Banada başladı doktor hemde rahim ağzını koruyormuş

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler . Ben 21 haftalık hamileyim . Karnımda sertleşme yaşıyorum bebeğim döndüğünü düşünüyordum ama okuduklarimdan sonra korktum acile gittim nst ye bağladılar sancım cikmadi . Acaba neden sertleşir ki arkadaşım da ay i hamile onda bu durum yok . Benimki farklı geçiyor . Acaba erken doğum belirtisi mi çok korkuyorum . Bilgisi olan başına gelen varsa benimle paylaşabilir mi
Canım korkulacak bişey yok bebek sırtını döndüğü zaman. Karnın sertleşiyor gerilme yapıyor birazda acı oluyor. Elinle dokun bir iki kendini çeviriyor.

Tüm sayfalar yüklendi.