Karnım çok sert

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Karnım çok sert başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım çok sert
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval Adym

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar iyi geceler 🙏 26 haftalık hamileyim ama bebeğim bu bir kaç gündür cok fazla topluyor kendisini buda hâliyle ağrı yapıyor bana. Nedeni nedir sizce bilen var mı?

Y

Yarenimm

Guest
Karnınızın biryerde toplanıp şişmesi ve karın sertleşmesi kasılmadır sıklığını takip edin benim fazla erken başladı kasılmalarım farklı bir sebepten dolayı hastahaneye yattığımdada nst cihazında sancı ve kasılma düzenli olunca hemen ilaç tedavisi uyguladılar çünki sık ve düzenli olan kasılmalar Allah korusun doğumu başlatabiliyor onun dışında sürekli ve düzenli olmayan kasılmalarda türkçesi yalancı kasılma ve gayet normal doğuma kadar yaşamamız gereken kasılmalar stres yapmayın ihmalde etmeyin hayırlı vakitli doğumlar nasip olsun hepimize inşallah😊

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kasılmaların başlmş cnm yat dinlen ağır iş yapma kendini yorma

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Karnınızın biryerde toplanıp şişmesi ve karın sertleşmesi kasılmadır sıklığını takip edin benim fazla erken başladı kasılmalarım farklı bir sebepten dolayı hastahaneye yattığımdada nst cihazında sancı ve kasılma düzenli olunca hemen ilaç tedavisi uyguladılar çünki sık ve düzenli olan kasılmalar Allah korusun doğumu başlatabiliyor onun dışında sürekli ve düzenli olmayan kasılmalarda türkçesi yalancı kasılma ve gayet normal doğuma kadar yaşamamız gereken kasılmalar stres yapmayın ihmalde etmeyin hayırlı vakitli doğumlar nasip olsun hepimize inşallah😊
Amin amin inşallah 🙏 çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar