Sorum var kasımda doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde KübraEmre2019 tarafından oluşturulan kasımda doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kasımda doğum
Konbuyu başlatan KübraEmre2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KübraEmre2019

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
doğumu Kasım sonu görükenler🤗🤗
nasılsınız iki aydan az kaldı ruhen ve bedenen hazır mısınız
Doktorum 1 Aralık dedi bakalım bebiş beklerse😅 ruhen hazırım çok sabırsızlanıyorum ama bedenen çok bitkin hissediyorum. Kızımla eşim çok heyecanlı🥰 sağlıkla gelsin🤲

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum 1 Aralık dedi bakalım bebiş beklerse😅 ruhen hazırım çok sabırsızlanıyorum ama bedenen çok bitkin hissediyorum. Kızımla eşim çok heyecanlı🥰 sağlıkla gelsin🤲
uygulamaya göre benimki de 26 kasım, hayırlısı bakalım me zaman gelecek emanetimiz🤗😍ben de çok heyecanlıyım karnımda oluşunu d çok seviyorum ama görmek sarılmak öpmek de istiyorum karışık duygular🤗🥰 hamileliğiniz nasıl gidiyor

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
uygulamaya göre benimki de 26 kasım, hayırlısı bakalım me zaman gelecek emanetimiz🤗😍ben de çok heyecanlıyım karnımda oluşunu d çok seviyorum ama görmek sarılmak öpmek de istiyorum karışık duygular🤗🥰 hamileliğiniz nasıl gidiyor
Hamileliğim inişli çıkışlı ama çok şükür iyi geçiyor. Baştan beri bitmeyen ve artan bir bel ağrım var. Bebiş artık çok hareketli, hiç uyutmuyor🤩 Hayırlısıyla gelse de zamanında hareketlerini doya doya izlesek 🥰 Sizin nasıl geçiyor hamileliğiniz ?

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğim sancılı ve ödemeli geçiyor seninki nasıl geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar