Sorum var Kaunana kayınbaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kaunana kayınbaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaunana kayınbaba
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄
Yani sizin kararınız tabikide nasıl rahat ediyorsan bence öyle söylemelisin benim abim o şekil anne baba diyemiyor amca teyze diyor tabi yengem buna kızıyor ama yinede sòyleyemiyor eşin ailene anne baba diyormu peki

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Yani sizin kararınız tabikide nasıl rahat ediyorsan bence öyle söylemelisin benim abim o şekil anne baba diyemiyor amca teyze diyor tabi yengem buna kızıyor ama yinede sòyleyemiyor eşin ailene anne baba diyormu peki
O söyler ben hiç lafını bile etmedim ailem onu evladı gibi gördü düğünde epey yardımcı oldular evlendikten sonra yine öyle maddi manevi hep yanımızdaydılar diğer taraf çok umursamafı kızom 1 ay küvezde kaldı durumu ciddiydi jiç sormadılar arayıp... Beni istememe gibi bir durumlarıda olmadı birayara gelince el üstünde tutuyolar ama ben pek yüz vermem yaşanmışlıklardan dolayı... Bu hayatta ilk defa bir insana nefretim oldu kayınbabaya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kimse
Kimseyi sevmek zorunda degilsin ama saygi göstermek zorundasin canim sonuçta evli oldugun esinin ailesi bence ne olursa olsun demelisin emin ol hakliyken herseyde sen haksiz olursun tatli dil yilani deliğinden cikarir diye bir laf var

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Kimse
Kimseyi sevmek zorunda degilsin ama saygi göstermek zorundasin canim sonuçta evli oldugun esinin ailesi bence ne olursa olsun demelisin emin ol hakliyken herseyde sen haksiz olursun tatli dil yilani deliğinden cikarir diye bir laf var
Sanmıyorum yılan deliğinden çıksada yine yılan yılanlığını bırakmaz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sanmıyorum yılan deliğinden çıksada yine yılan yılanlığını bırakmaz
Ya o bir gercek ama atiyorum bak sunun gelinine kaynanasina bile anne diyemiyor bunlar hakli bunlar doğru demek var birde geline bak annecim babacim diye dönüyor bunlarin yaptığına bak demek var bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Empati kur sonuçta bizimde evlatlarimiz var yarin birgun birde kaynana kayinbaba olucagiz bizede ayni sekilde davraninsa uzulmeyezmiyiz ne kadar kotu olursalar olsunlar sen iyi ol emin ol sen kazanirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende anne diyemiyorum yalnız deilsin küçük yaşta babamı kaybettim onun yerine başkasını asla koyamam bende amca yenge diyorum canim napim 🤭😍

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Ya o bir gercek ama atiyorum bak sunun gelinine kaynanasina bile anne diyemiyor bunlar hakli bunlar doğru demek var birde geline bak annecim babacim diye dönüyor bunlarin yaptığına bak demek var bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Empati kur sonuçta bizimde evlatlarimiz var yarin birgun birde kaynana kayinbaba olucagiz bizede ayni sekilde davraninsa uzulmeyezmiyiz ne kadar kotu olursalar olsunlar sen iyi ol emin ol sen kazanirsin
Benim karakterimde o yokki yapamam bünyeme ters zaten herkes bni de biliyor onları da... Neysem oyum yapmacıklık yapamıyorum düşüncem fikrim neyse çekinmeden söylerim yaparım

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Ben teyze demıyorım ama senın gıbj anne demekte gelmıyo ıcımden o yüzden boşver deme esınde bısey demıyormus

Tüm sayfalar yüklendi.