Sorum var Kaunana kayınbaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kaunana kayınbaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,273 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaunana kayınbaba
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
O söyler ben hiç lafını bile etmedim ailem onu evladı gibi gördü düğünde epey yardımcı oldular evlendikten sonra yine öyle maddi manevi hep yanımızdaydılar diğer taraf çok umursamafı kızom 1 ay küvezde kaldı durumu ciddiydi jiç sormadılar arayıp... Beni istememe gibi bir durumlarıda olmadı birayara gelince el üstünde tutuyolar ama ben pek yüz vermem yaşanmışlıklardan dolayı... Bu hayatta ilk defa bir insana nefretim oldu kayınbabaya
Allah yardımcın olsun canım bi an beni anlattın 😔

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄
ben kaynanama ane diyordim sora o. bana gelinden kiz olmaz dedi bende kaynanadan ane olmaz dedim o gunden teyze diyorum

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄
Ben de problemler yasamistim kayinvalidemle, ama anne demeye calisiyordum cogu zaman hitap etmemeye calisiyordum. Sonra ölümüne yakin bana dedi ki senden bir kere kaynana lafını duymadim, en cok sen beni mutlu ettin diye. Kendi yaptigindan kendi utandi. Desen guzel olur elbette ama komse seni zorlayamaz bu konuda. Nasil rahat edersen oyle davran ☺️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.