Sorum var Kaunana kayınbaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kaunana kayınbaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaunana kayınbaba
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Ben aynen amca ve teyze diyorum kimse de birşey diyemiyor bana🤣🤣
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄
[/QUOTE

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evleneli 2 yıl oldu ben anne baba diyemiyorum amca teyze diyorum. Aslınfa evlenmeden önce bazı sıkıntılar yaşafık eşimle birlikte kndi çabamızla evlendik. Ben çalıştım eşim çalıştı evlendik. A dan Z ye herşeyi biz ödedik kayınbabam sağolsun bizdrb habersiz altınları paraları almış düğünde takılan hepsi onun kesesine kaldı. Bide yetmedi hacizleri geldi eşimin üstünr ödüyoruz ödemedi.. Misafirlikte falan kaynanama teyze deyincr herkes bana cins cins bakıyor demek zorunda mıyım eşimde karışmıyor istediğini söykr sıkıntı yok diyor. Aranızda benim gübü teyze amca diyen var mı 😄😄😄😄
Sen yine teyze amca diyorsun canım ben onu bile diyemiyorum evleneli 2 sene oldu bir yıl birlikte oturmamıza rağmen hiç bişy demeden direk söyleyeceğim şeyleri diyorum uzakta olurlarsa çağıramıyorum bile illa yanlarına gitmek zorunda kalıyorum ben de bir türlü anne baba diyemedim çok çabaladım ama olmuyor 😄😄

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Ben aynen amca ve teyze diyorum kimse de birşey diyemiyor bana🤣🤣
Bana da demiyolar deselerdi sanmıyorum birşey değişeceğini 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım bi an beni anlattın 😔
Yaralarımız aynı desene 😄

ben kaynanama ane diyordim sora o. bana gelinden kiz olmaz dedi bende kaynanadan ane olmaz dedim o gunden teyze diyorum
Hakketmiş 😄

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bana da demiyolar deselerdi sanmıyorum birşey değişeceğini 😄

Hakketmiş 😄
Bence öyle konuşmayın yarın sizde kayınvalide olacaksınız

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
ben kaynanama ane diyordim sora o. bana gelinden kiz olmaz dedi bende kaynanadan ane olmaz dedim o gunden teyze diyorum
Hakketmiş 😄
Ben de problemler yasamistim kayinvalidemle, ama anne demeye calisiyordum cogu zaman hitap etmemeye calisiyordum. Sonra ölümüne yakin bana dedi ki senden bir kere kaynana lafını duymadim, en cok sen beni mutlu ettin diye. Kendi yaptigindan kendi utandi. Desen guzel olur elbette ama komse seni zorlayamaz bu konuda. Nasil rahat edersen oyle davran ☺️
Kaynanam iyi aslında ama diyemiyorum işte

Ben teyze demıyorım ama senın gıbj anne demekte gelmıyo ıcımden o yüzden boşver deme esınde bısey demıyormus
Eşim şükür karışmaz o konulara, 😄

Ben teyze demıyorım ama senın gıbj anne demekte gelmıyo ıcımden o yüzden boşver deme esınde bısey demıyormus
Bence öyle konuşmayın yarın sizde kayınvalide olacaksınız
Valla bana göre herkesin tek annesi babası olmalı beni büyütmeyen hor gören birileri nie mertebede olsun ki bn takılmam o tür şeylere eşime de dedim aile ister söyle ister söyleme diye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Hakketmiş 😄

Valla bana göre herkesin tek annesi babası olmalı beni büyütmeyen hor gören birileri nie mertebede olsun ki bn takılmam o tür şeylere eşime de dedim aile ister söyle ister söyleme diye
Evet aynen öyle 😁

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Hakketmiş 😄

Fikriniz çok yalnis ne olursa olsun karşındaki insnalar anne babalar yaptıklarını bilemem ama çok yalnis konusuyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.