Kayınbaba ismin koyan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sedazh tarafından oluşturulan Kayınbaba ismin koyan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,321 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kayınbaba ismin koyan varmi
Konbuyu başlatan Sedazh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kayınbabanın ismini koyarsan eşinin tarafı sadece onu söyler senin tarafın senin beğendiğin ismi söyler ilerleyen zamanlarda çocuk çelişkiye düşer. Eşinle konuş orta yolu bulun derim

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 29 haftalik hamileyim erkek bebek bekliyoruz daha isim koyamadik annem etraftaki herkes tek oglan kayinbabanin isminin koy diyorlar benimde gonlum biraz istiuordu ama benu bazen sinir ediyorlar kızdigimdan koymak istemiyorum sizce ne yapmaliyim mehmet adini nufus cuzdanina yazdirdim yanina da kendi istedigim bir isimmi koysam bilemedim kafama cok karisik bana yardim edin
Benim eşim de tek erkek evlatları canım millet köy diyor bende olabilir koyabiliriz dedim ama eşim istemiyor kayinbabanin ismi olmayacak

Sedazh

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kayınbabanın ismini koyarsan eşinin tarafı sadece onu söyler senin tarafın senin beğendiğin ismi söyler ilerleyen zamanlarda çocuk çelişkiye düşer. Eşinle konuş orta yolu bulun derim
Aynen canim haklisinda mehmet ismini koyarsam yanina ne isim koysam ikisi bir söyleyeecek bir séy mi bulsam bilemedim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kayinbabanin ismi Mehmetmi güzel miş yanına Mehmet Eren mehmet efe okur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben buna çok karşıyım canım ya bir bebeğin adını annesi ve babası koymalı bence kimse karışmamalı benim ilk gebeliğimde kayınvalidem annesinin ismini koymak istedi Ayşe diye ama ben Hümeyra koymak istediğimi söyledim eşim biraz mızmızlandı ama sonunda kızımın ismini kendim koydum ve Hümeyra oldu şimdi ikinci gebeliğim eşim bana diyor bu sefer annem ismini koyacak bende huzursuzluk çıkmasın diye bişey demiyorum

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kaynanamlar kayınpederimin ismini koy dediler asla koymam dedim o kadar acısını, sancısını çekiyorum birde sizin isminizi mı koyacagim dedim koydurtmadim sende istemiyorsan koyma buna mecbur değilsin kuzum sonuçta tüm zorluklarını sen cekiyorsun eğer birdaha kayinpederin ismini koy derlerse sende deki çocuğuma kizdigimda yada bagirdigimda kayınpederimin adına hakaret etmiş gibi olurum de 😂 o zaman daha hic kimse bu konuyu açmaz bile 😀

Tüm sayfalar yüklendi.